Kokteilis
Apbrīno

Princim Harijam jauns hobijs: viņu iedvesmojusi sieva Megana Mārkla0

Foto: EPA/SCANPIX/LETA

Šķiet, ka Meganai Mārklai ir visai liela ietekme uz vīru princi Hariju un viņa ikdienas ieradumiem. Vēl pavisam nesen rakstījām, ka Megana ir pievērsusi princi Hariju veselīgākam dzīvesveidam. Viņš atmetis smēķēšanu, atteicies no alkohola un kofeīnu saturošu produktu lietošanas ikdienā, kā arī pievērsies daudz aktīvākam dzīvesveidam.

Foto: PA/SCANPIX/LETA

Visbeidzot princis Harijs publiski atklājis savu jaunāko hobiju. Vizītes laikā Birkinhedā Harijs tikās ar budistu mūku Kelsangu Sonamu, kurš viņam uzdāvināja savas grāmatas “8 soļi ceļā uz laimi” kopiju. Vēl jo vairāk, Harijs mūkam atklājis, ka viņš meditējot katru dienu.

Pirms Megana uzsāka attiecības ar princi Hariju, viņa savā slavenajā blogā The Tig bija veltījusi vairākus rakstus jogas un meditācijas tēmai, jo aizrāvās ar to savā ikdienā. Vienā no saviem emuāriem viņa raksta:
“Pagājušajā nedēļā apritēja tieši gads kopš esmu sākusi meditēt. Sākotnēji meditācija man šķita ļoti garlaicīga, bezgala biedējoša, pa galvu maisījās tik daudz traucējošas domas, bet drīz vien klusums un harmonija, ko radu meditācijas laikā teju vai satricināja manu pasauli. Meditācija padarījusi mani priecīgāku un laimīgāku. Es iesaku ikvienam izmēģināt meditāciju, tā nenodarīs neko sliktu, tikai radīs mieru un harmoniju skaļajā pasaulē.”

LA.lv