Kokteilis
Apbrīno

Princese Diāna vairs neapprecējās, jo pakļāvās vecākā dēla, prinča Viljama ultimātam0


Princis Viljams ar brāli princi Hariju un mammu – princesi Diānu 1991.gadā.
Princis Viljams ar brāli princi Hariju un mammu – princesi Diānu 1991.gadā.
Foto: SCANPIX/ LETA

Publiciste un britu karaliskās ģimenes eksperte Ingrīda Stjuarte paziņojusi, ka princeses Diānas vecākais dēls, princis Viljams bija pret to, ka Diāna izietu pie vīra otro reizi.

Princese Diāna oficiāli ar princi Čārlzu bija precējusies 15 gadu garumā. Viņu laulība tika šķirta 1996.gadā. Taču faktiski abu kopdzīve bija vien piecus gadus ilga. Pēc tam sekoja gadiem ilgi nosodījumi no karaliskās ģimenes puses, Diānas ģimenes puses, britu puses un visbeidzot sākās apjomīgs juristu darbs, lai šo laulību šķirtu. Drīz pēc tam, kad princis Čārlzs un Diāna vairs nedzīvoja kopā, Lielbritānijas troņmantnieks nemaz neslēpa savu romānu ar Kamillu, ar kuru, kā vēlāk izrādījās, viņam bija romantiskas attiecības jau pirms kāzām ar Diānu.

Princese Diāna, kura bija ieguvusi iesauku “tautas princese”, jo briti viņu ļoti mīlēja, centās sakārtot arī savu privāto dzīvi. Viņa vēlējās apprecēties ar cilvēku, kam viņa būtu svarīga un nozīmīga. Taču pret to aktīvi iebilda viņas vecākais dēls – princis Viljams.

Eksperte apgalvo, ka Diāna tolaik jutās jauna un pievilcīga sieviete, viņa alka mīlestības un ģimenes laimes. Jaunākais dēls, princis Harijs bija noskaņots labvēlīgi un sapņoja, ka viņam varētu būt arī vēl mazāks brālis vai māsa. “Viņa teica, ka Harijs vienmēr viņai esot prasījis māsu vai brāli, jo viņam esot apnicis būt visjaunākajam,” – teikusi Stjuarte. Taču princis Viljams esot ļoti skaidri definējis savu attieksmi. “Viņa teica, ka visvairāk par visu pasaulē mīl savus bērnus. Taču viņa neredzēja sevi vientuļu mūžīgi. Harijs vēlējās, lai viņa atkal apprecētos, bet Viljams kategoriski pret to iebilda,” – sacīja Ingrīda.

“Viljams paziņojis mammai, ka viņai sava dzīve jāveltī dēliem un viņš nevar pieļaut, ka viņa apprecas otro reizi. Un viņa apsolīja dēlam, ka to nedarīs,” – ziņots izdevumā “Daily Express”.

Princese Diāna patiešām ļoti mīlēja savus dēlus. Viņa veltīja viņiem visu savu brīvo laiku un uzmanību, daudz, daudz vairāk, kā tas ir pieņemts karaliskajās ģimenēs. Diāna bija nelokāma visos jautājumos, kas attiecās uz viņas bērniem. Viņa pati viņus audzināja un kategoriski atteicās no aukles pakalpojumiem. Diāna izvēlējās dēliem skolu un apģērbu, plānoja viņu ekskursijas, pati viņus vadāja visur, kur viņiem bija jābūt. Savu noslogoto ikdienas ritmu viņa plānoja tā, lai pirmajā vietā vienmēr būtu Viljams un Harijs.

Saistītie raksti

Neilgi pirms traģiskās bojāejas princese Diāna iemīlējās ēģiptiešu miljonārā Dodi al Fajedā, taču 1997.gada 31.augustā viņš, kopā ar princesi Diānu un automašīnas šoferi gāja bojā traģiskā autoavārijā Parīzes centrā, naktī no sestdienas uz svētdienu.

Princese Diāna
LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Nedēļas nogalē “Engure Cafe” pagalmā bezmaksas koncertā uzstāsies “The Sound Poets” un “Laika Suns”
20 stundas
AK
Aija Kaukule
Kokteilis
Katrīne Sauliete: “Brīži, kad sēžu noraudājusies vai rāju bērnus, – tas paliek ārpus mana profila. Sociālajā vidē vajag laimīgus cilvēkus”
Intervija 21 stundas
ZD
Zane Dzene
Kokteilis
VIDEO: īsais kurss Itālijas kino vēsturē
21 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Cīņa par latviskiem bērnudārziem Rīgā vairs nav bezcerīga?
1 stunda
LE
LETA
Pasaulē
Negaisā Polijas un Slovākijas Tatros dzīvību zaudējuši pieci cilvēki
10 stundas
LE
LETA
Latvijā
Atklāj prezidenta Egila Levita padomnieku algas
52 minūtes
SK
Skaties.lv
Latvijā
Zināms, cik no 47 glābējsilītes bērniem atgriezušies savās bioloģiskajās ģimenēs
47 minūtes
LE
LETA
Dabā
Diena gaidāma silta un vējaina
1 stunda