Kokteilis
Apbrīno

Princese Diāna vairs neapprecējās, jo pakļāvās vecākā dēla, prinča Viljama ultimātam0


Princis Viljams ar brāli princi Hariju un mammu – princesi Diānu 1991.gadā.
Princis Viljams ar brāli princi Hariju un mammu – princesi Diānu 1991.gadā.
Foto: SCANPIX/ LETA

Publiciste un britu karaliskās ģimenes eksperte Ingrīda Stjuarte paziņojusi, ka princeses Diānas vecākais dēls, princis Viljams bija pret to, ka Diāna izietu pie vīra otro reizi.

Princese Diāna oficiāli ar princi Čārlzu bija precējusies 15 gadu garumā. Viņu laulība tika šķirta 1996.gadā. Taču faktiski abu kopdzīve bija vien piecus gadus ilga. Pēc tam sekoja gadiem ilgi nosodījumi no karaliskās ģimenes puses, Diānas ģimenes puses, britu puses un visbeidzot sākās apjomīgs juristu darbs, lai šo laulību šķirtu. Drīz pēc tam, kad princis Čārlzs un Diāna vairs nedzīvoja kopā, Lielbritānijas troņmantnieks nemaz neslēpa savu romānu ar Kamillu, ar kuru, kā vēlāk izrādījās, viņam bija romantiskas attiecības jau pirms kāzām ar Diānu.

Princese Diāna, kura bija ieguvusi iesauku “tautas princese”, jo briti viņu ļoti mīlēja, centās sakārtot arī savu privāto dzīvi. Viņa vēlējās apprecēties ar cilvēku, kam viņa būtu svarīga un nozīmīga. Taču pret to aktīvi iebilda viņas vecākais dēls – princis Viljams.

Eksperte apgalvo, ka Diāna tolaik jutās jauna un pievilcīga sieviete, viņa alka mīlestības un ģimenes laimes. Jaunākais dēls, princis Harijs bija noskaņots labvēlīgi un sapņoja, ka viņam varētu būt arī vēl mazāks brālis vai māsa. “Viņa teica, ka Harijs vienmēr viņai esot prasījis māsu vai brāli, jo viņam esot apnicis būt visjaunākajam,” – teikusi Stjuarte. Taču princis Viljams esot ļoti skaidri definējis savu attieksmi. “Viņa teica, ka visvairāk par visu pasaulē mīl savus bērnus. Taču viņa neredzēja sevi vientuļu mūžīgi. Harijs vēlējās, lai viņa atkal apprecētos, bet Viljams kategoriski pret to iebilda,” – sacīja Ingrīda.

“Viljams paziņojis mammai, ka viņai sava dzīve jāveltī dēliem un viņš nevar pieļaut, ka viņa apprecas otro reizi. Un viņa apsolīja dēlam, ka to nedarīs,” – ziņots izdevumā “Daily Express”.

Princese Diāna patiešām ļoti mīlēja savus dēlus. Viņa veltīja viņiem visu savu brīvo laiku un uzmanību, daudz, daudz vairāk, kā tas ir pieņemts karaliskajās ģimenēs. Diāna bija nelokāma visos jautājumos, kas attiecās uz viņas bērniem. Viņa pati viņus audzināja un kategoriski atteicās no aukles pakalpojumiem. Diāna izvēlējās dēliem skolu un apģērbu, plānoja viņu ekskursijas, pati viņus vadāja visur, kur viņiem bija jābūt. Savu noslogoto ikdienas ritmu viņa plānoja tā, lai pirmajā vietā vienmēr būtu Viljams un Harijs.

Saistītie raksti

Neilgi pirms traģiskās bojāejas princese Diāna iemīlējās ēģiptiešu miljonārā Dodi al Fajedā, taču 1997.gada 31.augustā viņš, kopā ar princesi Diānu un automašīnas šoferi gāja bojā traģiskā autoavārijā Parīzes centrā, naktī no sestdienas uz svētdienu.

Princese Diāna
LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: pašmāju slavenības glezno – mākslas darbus varēs aplūkot īpašā izstādē
10 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: jau pēc nedēļas Lucavsalā lielākais jaunrades notikums – festivāls “iNOVUSS”
10 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: Grēviņu dēla Everta vārda dienas ballītē muzicēs grupa “Ewert and The Two Dragons”
11 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

Raivis Šveicars
Ekonomika
Nākotnē maksājumi kļūs arvien ērtāki – pakustēsies, pamirkšķināsi acis… 3
3 stundas
LE
LETA
Latvijā
KNAB atbrīvojis aizturēto Ogres novada mēru Helmani 1
2 stundas
LL
LETA, LA.lv
Sports
Štālbergs par Latvijas jaunatnes basketbola sistēmu – jānosaka prioritātes
3 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
“Dzeloņdrātis, kas ierobežo manu dzīvi.” Atmiņas par Baltijas ceļu un Atmodas laiku
3 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO: Kristiešu draudze izplata aicinājumu pērt bērnus
1 stunda