Kokteilis
Apbrīno

Prinča medības? TV zvaigzne atklāj, kā patiesībā Megana Mārkla iepazinās ar princi Hariju0


Megana kopā ar princi Hariju 2017.gadā novembrī.
Megana kopā ar princi Hariju 2017.gadā novembrī.
Foto: REUTERS/ SCANPIX/ LETA

Kamēr vien pasaulē eksistē monarhi un karaliskās ģimenes, iespēja apprecēties ar princi un kļūt par karaliskās ģimenes locekli pastāv teju vai jebkurai sievietei. Protams, prinča Viljama un Keitas Midltones attiecības veidojās nedaudz citādi, jo abi bija pazīstami jau kopš agras jaunības. Bet, lūk, prinča Harija un amerikāņu aktrises Meganas Mārklas attiecību stāsts ir gluži citāds.

Ziņas par to, ka amerikāņu aktrise Megana jau pirms iepazīšanās ar princi Hariju bija teju vai sajūsmā par britu karalisko ģimeni (Meganai, piemēram, bija “kolekcija” ar filmām par princesi Diānu un grāmatas), tika ziņotas jau agrāk. Tāpat Megana neskaitāmās intervijās stāstīja, cik ļoti viņai patīk Londona un tur dzīvojošie cilvēki. To visu viņa pārsvarā stāstīja intervijās populārai TV vadītājai, bijušajai modelei, Līzijai Kandijai, kas kā izrādās, bija viņas draudzene.

Šogad izdevums “The Sun” publicēja kādu interesantu interviju, kurā uz kādu Līzijas uzdotu jautājumu Megana atbild, ka viņa esot vientuļa, taču viņai ļoti patīk kāds angļu vīrietis (interviju angļu valodā var noskatīties šeit).

Zināms, ka Līzija un Megana kļuva par draudzenēm drīz pēc tam, kad Megana izšķīrās no sava pirmā vīra, amerikāņu producenta Trevora Engelsona. Atgādināsim, ka attiecībās ar Trevoru Megana bija no 2004. līdz 2013.gadam. Pāris mija laulības gredzenus 2011.gadā, bet jau pēc 2 gadiem izšķīrās. Kā apgalvo Kandija, kādā no privātām sarunām ar Meganu, viņa palūgusi Līzijai, lai viņa iepazīstinot viņu ar Anglijas princi Hariju.

Visbeidzot, kad  Mārkla un princis Harijs kādā privātā ballītē patiešām iepazinās un tas notika 2016.gadā, Megana uzreiz pēc tam pārtrauca kontaktēties un tikties ar Līziju. TV raidījumu vadītāja paudusi viedokli, ka viņu pārņēmusi sajūta, ka viņa ir izmantota, jo pēc iepazīšanās ar princi, kurās viņš “tika nomedīts” viņa pati Meganai vairs neesot bijusi vajadzīga.

 

View this post on Instagram

 

An amazing photo shoot like never before …for many reasons @vickiewhitemgmnt @garycockerill @ok_mag #fun #in #the #sun ❤️

A post shared by Lizzie Cundy (@lizziecundy) on

LA.lv