Kokteilis
Apbrīno

Prinča Harija un Meganas Mārklas dēliņš Ārčijs kļuvis par rekordistu0

Foto: REUTERS/ SCANPIX/ LETA

4 mēnešus vecais Ārčijs HarisonsMeganas Mārklas un prinča Harija dēls kopā ar vecākiem dosies lidojumā uz Āfriku. Tādā veidā mazais Ārčijs kļūst par pirmo britu karaliskās ģimenes locekli, kas tik agrā vecumā ir devies ceļojumā ārpus valsts.

Daudzi fani jau izteikušies, ka ir ļoti priecīgi, jo varēs redzēt mazliet paaugušos Ārčiju, taču karaliskās ģimenes preses pārstāvji ir noteikuši, ka viss ir atkarīgs no tā, kā bērns aklimatizēsies jaunajā klimatā. Jo viņš vēl ir ļoti maziņš. “Taču gan Megana, gan Harijs cer, ka Ārčijs varēs iziet sabiedrībā kopā ar viņiem,” – pastāstīja ģimenes pārstāvis.

Harijs un Megana dosies 10 dienu ilgā tūrē jau 23.septembrī un mājās atgriezīsies 2.oktobrī. Saseksas hercogi šai vizītei gatavojas ļoti atbildīgi. “Harija un Meganas dienu programma ir izplānota tādā veidā, lai viņi varētu būt kopā ar dēlu vakara vannošanās un miega laikā,” – papildināja pils pārstāvis.

Saistītie raksti

Zināms arī, ka oficiālas sagaidīšanas lidostā nebūs. Saseksas hercogi pirmo reizi viesosies Keiptaunā, kur viņi pavadīs savas vizītes pirmās dienas. Pēc tam viņi dosies uz Botsvānu. Vēlāk ieplānotas vizītes arī citās pilsētās.

Tādā veidā mazais Ārčijs kļūs par pirmo karalisko bērniņu visā vēsturē, kas ir devies tik agrā vecumā oficiālā vizītē uz ārzemēm. Vecākais Keitas Midltones un prinča Viljama dēls, princis Džordžs, pirmajā vizītē kopā ar vecākiem devās 10 mēnešu vecumā. Toreiz viņš kopā ar vecākiem apmeklēja Jaunzēlandi. Bet princese Šarlote kopā ar vecākiem pirmo reizi devās 2 gadu vecumā, uz Kanādu. Savukārt visjaunākais Keitas un Viljama dēls, princis Luiss, ārpus Lielbritānijas vēl nav viesojies.

LA.lv
BM
Barba Meija
Kokteilis
Kāds ir tavs dzīves mērķis saskaņā ar zodiaka zīmi?
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Kristīne Virsnīte atklāj, ka jau 10 gadus nelieto alkoholu, bet cīnās ar cukura atkarību
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: Latvijā radīts zīmols debitē Londonas bērnu modes nedēļā
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

ZE
Zane Eniņa
Latvijā
Pipara burgeri labdarībai. Roju Puķi piesaka “Latvijas lepnumam” 2
7 stundas
LE
LETA
Latvijā
“Dienas Biznesam” par slēptu politisko reklāmu draud 100 000 eiro sods
4 stundas
LE
LETA
Latvijā
Kāda filma stundā matemātikas skolotājam Rīgā maksā darbu 2
4 stundas
LE
LETA
Sports
Bukša uzaicināta piedalīties pasaules čempionātā vieglatlētikā
3 stundas
LE
LETA
Dabā
Uz Arktiku pētīt klimatu dodas “vēsturē lielākā polārā ekspedīcija”
3 stundas