Kokteilis
Apbrīno

Precējies ar čellisti un fano par “Kung fu pandu” – pārsteidzoši fakti par komiķi Džeku Bleku0

Daži cilvēki piedzimst ar spēju izklaidēt un likt citiem smieties. Viņu vidū arī talantīgais Džeks Bleks, kurš spēj sasmīdināt vien ar skatienu vai pāris vārdiem. Turklāt viņš ir īss multimākslineks – ne tikai aktieris un komiķis, bet arī rakstnieks, producents, mūziķis un pat dziedātājs.

Lūk, daži interesanti fakti par populāro amerikāņu komiķi, kas pārsteigs pat kvēlākos aktiera fanus:

  • Viņa vārds patiesībā nav Džeks Bleks, bet gan Tomass Džeikobs Bleks. Viņa vecāki – profesionāli satelīta inženieri – izšķīrās, kad Džeks bija 10 gadus vecs. Lai arī viņš izvēlējās dzīvot pie tēva, bija biežs viesis arī mātes mājvietā. Māte bija ebrejiete, tāpēc mazais Džeks tika audzināts saskaņā ar jūdaisma tradīcijām.
  • Viņš ir precējies ar skolas biedreni Taniju Heidenu, kura ir arī profesionāla čelliste. Pāris audzina divus dēlus.
  • Bleks ir vokālists komiskajā akustiskajā rokgrupā “Tenacious D”, kuru viņš dibināja kopā ar draugu Kailu Gasu 1994. gadā.
  • Aktiera dzīvi un uzskatus krasi mainīja brāļa zaudēšana, kurš bija viņa elks un iepazīstināja ar rokmūziku. Brālis nomira no AIDS vien 31 gada vecumā.
  • Filmējoties 2005. gadā uzņemtajā “Karaļa Konga” versijā, Bleks atteicies no jebkāda grima. Baumo, ka šādu lēmumu aktieris pieņēmis, jo padzirdējis, ka viņa elks Klints Īstvuds arī nekad savās filmās nav grimējies.
  • Bleka mīļākais animācijas filmu tēls ir paša atveidotais mīlīgi neveiklais panda Po no multfilmas “Kung fu panda”.
LA.lv