Jautājums par to, kā pilnmēness ietekmē cilvēkus jau gadsimtiem ilgi satraucis cilvēci. Agrāk uzskatīja, ka pilnmēness dod spēku vilkačiem, vampīriem un citām mistiskām būtnēm. Bet vai patiesi tā ir? Kas ar mums notiek pilnmēness laikā?

Kā pilnmēness ietekmē sievietes

Mēnesim, kas slēpjas aiz mākoņiem vai spoži spīd naksnīgajās debesīs ir milzu ietekme uz cilvēka emocijām un pašsajūtu. Visvairāk tas ietekmē sievietes.
Pilnmēness laikā mēness atrodas 180 grādu leņķī pret sauli. Vienkārši sakot, divas planētas attiecībā viena pret otru ir novietojušās ar pretējām pusēm. Lūk, kādēļ šajā periodā sievietes jūt disharmoniju starp ķermeni un dvēseli.
Pilnmēness laikā var būt problēmas ar: kuņģi, nierēm, sirdi un redzi.
Ja jūs esat radošas būtnes, pilnmēness laikā noteikti aktivizējas jūsu zemapziņa. Turklāt šajā periodā mostas seksualitāte. Tautā runā, ka pilnmēness laikā ir viegli iekarot tā cilvēka sirdi, pret kuru jums ir jūtas.
Senatnē dziednieki un zintnieki sievietēm mācīja, kā pilnmēness enerģiju izmantot skaistuma un veselības saglabāšanā. Viņi uzskatīja, ka pelde upē vai ezerā pilnmēness laikā, kad ūdenī spoguļojas mēness, ļauj enerģētiski uzlādēties un atjaunot dvēseles harmoniju. Mēness dāvā sievietēm spēku un tās attīra. Taču, ja mēness slēpjas aiz mākoņiem, nakts pelde ir jābeidz, jo citādi tā sniegs pretēju efektu.

Kā pilnmēness ietekmē vīriešus

Visvairāk vīriešus ietekmē jauns mēness. Savukārt pilnmēness laikā viņu enerģija un jūtas sasniedz maksimālo līmeni. Stiprā dzimuma pārstāvji šajā laikā var darīt to, kam agrāk nepietika spēka. Tomēr paaugstinātai emocionalitātei ir arī savas negatīvās sekas. Pilnmēness laikā palielinās avāriju skaits. Šajās dienās alkohola lietošana ir īpaši kaitīga.
Pilnmēness laikā vīriešiem jābūt pēc iespējas ieturētākiem, lai nesastrādātu kādas ziepes. Jāizvairās no gadījuma sakariem un iespējas saķert kādu nelāgu slimību.

Pilnmēness un bērni

To, kā pilnmēness ietekmē bērnus, vēlas zināt visi vecāki. Jāņem vērā, ka mēness sāk iedarboties uz mazuli vēl pirms viņa dzimšanas. Embrijs, kas atrodas mātes vēderā, ķer kosmiskos impulsus. Mazuļiem, kuri piedzimuši pilnmēness laikā, ir pozitīva enerģija, viņi ir neatlaidīgi un reti sliktā omā. Skolas laikā viņi ar pilnu atdevi nododas tiem priekšmetiem, kas viņiem patīk un labprāt apgūst jaunas zināšanas.
Ja jūs esat dzimis pilnmēness dienā – tā ir zīme, ka liktenis pret jums būs labvēlīgs visas dzīves laikā.
Jūsu apziņā bieži notiks prāta un jūtu cīņa, bet vienmēr pats mācēsiet pieņemt pareizo lēmumu.

Tiem, kuri dzimuši pilnmēness laikā, nākotnē var parādīties dažādas pārdabiskas spējas. Turklāt „pilnmēness bērniem” ir ļoti attīstīta intuīcija. Pilnmēness laikā ir dzimuši daudzi slaveni ekstrasensi.

Pilnmēness laikā daudzi bērni kļūst pārāk uzbudināti, kā rezultātā viņi slikti guļ. Neskatoties uz to, šajā laikā bieži nav nekādu veselības problēmu – imunitāte strādā ar pilnu jaudu, lai atvairītu jebkādus vīrusus. Tomēr, ja bērns ir saslimis, viņš ļoti ātri atveseļojas.
Ja jūsu mazulis šajā laikā slikti guļ, nomazgājiet viņu nomierinošā vanniņā, izvēdiniet pirms miega istabu, varat iedot kādu nomierinošu zāļu tēju. Nevajadzētu pirms miega skatīties filmas vai aktīvi spēlēties.

Astrologu un zinātnieku viedoklis par pilnmēnesi

Astrologi novērojuši, ja cilvēka dzīvē ir stabils periods bez jebkādiem pārdzīvojumiem vai emocionāliem satricinājumiem, viņš pat var nepamanīt pilnmēness ietekmi. Tomēr ir cilvēki, kuri ir ļoti jūtīgi pret mēness ritmu. Tie cilvēki, kuri dzimuši Zivs un Vēža zīmē. Šo zīmju pārstāvju horoskopā mēness ir ļoti skaidri izteikts.
Par to, ka mēness spīdeklim uz mums ir liela ietekme nešaubās ne astrologi, ne zinātnieki. Amerikāņu psihologs Arnolds Labers to saista ar faktu, ka cilvēka organisms sastāv no 2/3 ūdens. Attiecīgi tajā tāpat kā okeānā ir gan paisums, gan bēgums. Pilnmēness laikā aktīvi izdalās adrenalīns, dzimumhormoni un kuņģa sula.

Laime pilnmēnesī

Pilnmēness ir radošu cilvēku laiks. Šajā laikā dzimst jaunas idejas un tiek atrisinātas samilzušas problēmas. Pilnmēness laiks ir veiksmīgs koncertiem, prezentācijām un akcijām.
Īpašu uzmanību ezotērikas speciālisti pievērsuši Mēness 13. un 15. dienai. Pirmā no tām ir visai nelabvēlīga un var pat slēpt nāves briesmas. Tajā pašā laikā šajā dienā var atrisināt nopietnus ģimenes konfliktus, salīgt mieru ar mājiniekiem. Kas atteicas uz 15. Mēness dienu, tā ir mānīga. Taču, ja jūs šajā laikā saslimsiet, izveseļošanās būs ļoti ātra.
Mēness, kā jau rakstījām, modina seksualitāti un juteklību. Pilnmēness laikā cilvēki var uzlabot savas seksuālās attiecības. Tomēr jaunie mīlas sakari visticamāk būs īslaicīgi un nenopietni. Vienkārši mēness rada ilūzijas, liekot cilvēkiem idealizēt partnerus.

Ko nevajag darīt pilnmēness laikā

Daudzu paaudžu pieredze liecina, ka ir lietas, ko pilnmēness laikā nevajadzētu darīt. Būtu ieteicams atturēties no ceļojumiem, transportlīdzekļu iegādes, zobu labošanas, dažādu mehānismu un sadzīves tehnikas labošanas.
Astrologi šajā laikā neiesaka aizņemties naudu, jo tas neatrisinās esošu problēmu, bet vēl vairāk to padziļinās.

Matu griešana, kosmētiskās procedūras, sports un medicīna

Pilnmēness laikā nav ieteicams griezt matus. Kā izņēmums var būt vienīgi gadījums, ja vēlaties kardināli mainīt imidžu, piemēram, nogriezt garos matus un iegūt zēngalviņu.
Šajā laikā labāk neizmēģināt jaunas kosmētiskās procedūras, kas saistītas ar nagiem, matiem, kaklu un seju, ja vien nevēlaties iegūt alerģiskas reakcijas vai savainoties. Būtu ieteicams atturēties arī no sporta zāles un fitnesa centru apmeklēšanas.
Nebūtu ieteicams veikt ķirurģiskas manipulācijas, jo pilnmēness laikā paaugstinās arteriālais asinsspiediens un var iegūt asinsizplūdumus. Pat nelielas skrambas, kas iegūtas šajā laikā, dzīst ļoti lēni.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem