Birmingemas koncertzālē “O2 Academy 2” šo ceturtdien, 3.maijā, plkst. 19:99 pēc vietējā laika notiks grupas “Prāta vētra” koncerts, liecina grupas mājaslapā publicētā informācija.

Pēcāk grupa dosies uz Mančestru, kur koncertzālē “O2 Ritz Manchester” uzstāsies 4.maijā, savukārt Londonas koncertzālē “O2 Shepherd’s Bush Empire” mākslinieki uz skatuves kāps 5.maijā. “Prāta vētra” koncertos izpildīs dziesmas no sava jaunākā albuma “Par to zēnu, kas sit skārda bungas”, kas tika laists klajā 25.aprīlī.

“O2 Shepherd’s Bush Empire” koncertzāle ir viena no slavenākajām Lielbritānijas koncertu vietām, kur uzstājušās tādi mākslinieki kā “The Rolling Stones”, Džonijs Kešs, Elviss Kostello, “Sex Pistols”, Deivids Bovijs, “Blur”, Bjorka, “The Cure” u.c. Mančestras “O2” koncertzālē viesojušies mākslinieki “Arctic Monkeys”, “Future”, “The Maccabees” un “Method Man & Redman”, bet uz Birmingemas koncertzāles skatuves kāpuši “Disclosure”, “Them Crooked Vultures”, “Imagine Dragons”, “Franz Ferdinand” un “The Black Crowes”.

Kā ziņots, “Prāta vētra” šovasar dosies Latvijas turnejā, atklājot to ar uzstāšanos 21.jūlijā Jelgavā, Lielupes pļavā pretī Jelgavas pilij. 28.jūlijā Valmierā koncerts notiks pilsētas centra Dīvaliņa pļavās, bet 3.augustā “Prāta vētra” uzstāsies Ventspils Reņķa dārzā. 11.augustā grupa sniegs koncertu Daugavpilī, bet turnejas noslēgums notiks 17.augustā Mežaparka Lielajā estrādē.

“Prāta Vētras” jaunākākais mūzikas klips dziesmai “Par to zēnu, kas sit skārda bungas”: