Kokteilis
Apbrīno

“Prāta Vētra” atklāj, kas ir noslēpumainais piektais grupas dalībnieks, kas nav redzams ne plakātos, ne fotogrāfijās0


“Ir labi, ja kāds ienāk tavā istabiņā no malas un izspārda tos spilvenus uz visām pusēm,” vienisprātis ir grupas “Prāta vētra” puiši. No kreisās: Māris Mihelsons, Renārs Kaupers, Jānis Jubalts, Kaspars Roga.
“Ir labi, ja kāds ienāk tavā istabiņā no malas un izspārda tos spilvenus uz visām pusēm,” vienisprātis ir grupas “Prāta vētra” puiši. No kreisās: Māris Mihelsons, Renārs Kaupers, Jānis Jubalts, Kaspars Roga.
Foto – Timurs Subhankulovs

Jau 10 gadus Ingars Viļums ir viens no slavenās grupas “Prāta Vētra” dalībniekiem, un lai arī puisis ir redzams uz skatuves koncertos, ne fotogrāfijās, ne plakātos viņa nav. Grupa “Prāta Vētra” žurnālam “Privātā Dzīve” skaidro, kāpēc tā.

Grupā “Prāta Vētra” ir pieci dalībnieki – solists Renārs Kaupers, ģitārists Jānis Jubalts, bundzinieks Kaspars Roga, taustiņinstrumentālists Māris Mihelsons un basģitārists Ingars Viļums, taču gan uz jaunā diska vāciņa “Par to zēnu, kurš sit skārda bungas” un “Skārda bungu tūres” plakātos redzami visi, izņemot Ingaru, kurš grupai pievienojās pirms desmit gadiem, informē žurnāls.

Grupas “Prāta Vētra” mūziķis Ingars Viļums koncerta “7 soļi svaiga gaisa” laikā Liepājas “Daugavas” stadionā 2016.gadā:

Foto: LETA

Tas noticis četrus gadus pēc tam, kad traģiskā autoavārijā bojā gāja “Prāta Vētras” basģitārists Gundars Mauševics, ko dēvēja par Mumiņu.

Par to, kāpēc basģitārists nav redzams ne fotogrāfijās, ne plakātos, žurnālam atbildēja grupas bundzinieks Kaspars Roga: “Pēc traģēdijas ar mūsu basģitāristu Mumiņu nolēmām, ka drukātajos materiālos vienmēr paliksim četri. Tas ir kā cepures noņemšana… Brīdis, kad aizgāja Mumiņš mums visiem bija kritisks moments. Mēs varējām gan turpināt, gan arī neturpināt… ”

Ingars kopā ar pārējiem grupas “Prāta Vētra” puišiem ar balvām “Zelta mikrofons 2015” pasniegšanas ceremonijā (pirmais no kreisās):

Foto: LETA

Prātinieki gan apgalvoja, ka Ingars nekādā gadījumā neesot atstumts no kolektīva. Roga atklāja, ka piektais grupas dalībnieks esot arī vairāku dziesmu līdzautors, kā arī piedalās videoklipos, tāpēc nekādā gadījumā netiekot “apdalīts”.

Pārējie grupas puiši arī piebilda, ka Ingars šad un tad esot piedalījies arī intervijās gan radio, gan citos pasākumos, kur piedalās “Prāta Vētra”, taču esot bijis redzams, ka viņš šajā ampluā nejūtas pārāk omulīgi un klusītēm “aizlavījies”. “No pragmatiskās puses tas ir pat izdevīgi. Ir patīkami, ja tev agri no rīta nav jābrauc uz radio vai TV intervijām,” – jokojās Roga.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: TV šova dalībnieks Vitālijs “iespiests stūrī” atzīstas vēl lielākos melos līgaviņām – patiesībā viņš nemaz nav brīvs vīrietis!
5 stundas
BM
Barba Meija
Kokteilis
TOP 4 zodiaka zīmju pārstāvji, kuros vienlaicīgi mīt divas personības
19 stundas
AG
Alise Grieze
Kokteilis
Tavs un mīļotā dzimšanas datums norāda: cik saderīgs pāris jūs esat un kāda būs jūsu nākotne
22 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Valdība dod zaļo gaismu teritoriālās reformas turpināšanai
13 minūtes
LE
LETA
Dabā
Arī tuvākajā diennaktī vietām gaidāms stiprs lietus un krusa
25 minūtes
LA
LA.LV
Latvijā
Kreituse: Tiem, kas paši aiziet no darba, pabalsts jāmaksā vienu mēnesi
1 stunda
VK
Valdis Krastiņš
Latvijā
Valdis Krastiņš: Lielbritānijā dzīvojošie tautieši, brauciet mājās!
2 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Ukrainā nodedzināta Nacionālās bankas eksprezidentes māja
13 minūtes