Kokteilis
Stilo

Victoria’s Secret modele Džozefīne Skrīvere iesaka, kā izvēlēties pareiza izmēra krūšturi0

Photo: Scanpix

Lielākā daļa sieviešu pat nenojauš, ka ikdienā viņas valkā nepareiza izmēra krūšturi, pārliecināta ir zīmola Victoria Secret modele Džozefīne Skrīvere.

back on set with @victoriassecret 🖤🖤🖤

A post shared by Josephine Skriver (@josephineskriver) on


Victoria’s Secret modele Džozefīna Skrīvere ir atklājusi, ka sievietēm jaunu apakšveļu vajadzētu mērīt biežāk nekā mēs domājam – ik pēc sešiem mēnešiem. Viņa šo atziņu guvusi, kad, strādājot par apakšveļas modeli sapratusi, cik patiesībā bieži mainās sievietes krūšu forma.

Intervijā ar mediju ELLE, viņa atzinusi, ka gadiem ilgi viņa pati arīdzan valkājusi nepareiza izmēra apakšveļu. “Pirms 3 gadiem, kad es mērīju apakšveļu, vienmēr to darīju orientējoties pēc “ierastā” izmēra, taču patiesībā sievietes ķermenis mainās visu laiku, katru brīdi un arī krūšu izmērs dažādos laika periodos ir atšķirīgs,” – saka modele. “Man šķita, ka es pavisam droši zinu, kāds ir mans krūštura pareizais izmērs, un nepievērsu tam ne mazāko uzmanību, līdz kādu dienu uzvilku citu apakšveļu un biju šokēta, ka tas ir gluži cits izmērs!”

Jāteic, ka nepiemērota izmēra krūšturis var izraisīt nopietnas veselības problēmas, piemēram, muguras sāpes un muskuļu saspringumu. Dāņu izcelsmes modele aicinājusi visas sievietes mērīt krūšturus katrus sešus mēnešus un iegādāties jaunu apakšveļu, kas būtu atbilstošā izmērā konkrētajā brīdī.

🖤🖤🖤 @victoriassecret

A post shared by Josephine Skriver (@josephineskriver) on


Džozefīne dalījusies arī dažos padomos:

1. Es ieteiktu pārliecināties, ka katrai no jums ir dažādu izmēru krūšturi, un, ja jums veikalā izdodas atrast krūšturi, kas jums patiešām patīk, tad nekautrējieties tādus iegādāties vairākus.”

2. Dodaties uz apakšveļas veikalu vismaz ik pēc sešiem mēnešiem un uzmēriet krūšturi, lai iegādātos tam brīdim vispiemērotāko!”

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv