Kokteilis
Baudi

POSITIVUS noslēgumā muzicēs Nick Cave & The Bad Seeds0

Foto – Krists Luhaerts, publicitātes foto

POSITIVUS festivāla otrā diena noslēgusies ar “The Prodigy”, “The Barr Brothers” un projektu “Imka. Shipsea. Nepāriet.”, MESA koncertiem uz galvenās skatuves. Festivāla noslēdzošajā dienā uz galvenās skatuves sagaidīsim leģendāro Nick Cave & The Bad Seeds, Lauv un DAGAMBU. Tāpat dzirdēsim arī Vladislavs Nastavševs/ Ezeri. Lēnās dejas projektu, “Rīgas Modes”, “Satellites LV” un daudzus citus, tā portālam “La.lv” pavēstīja festivāla POSITIVUS preses pārstāve Elva Lorence.

Uz festivāla galvenās – Main stage skatuves – šodien uzstāsies Lauv, Dagamba, un svētdienas galvenie mākslinieki Nick Cave & The Bad Seeds. Uz Other stage festivāla noslēdzošajā dienā redzēsim Rīgas Modes, Frankie Animal, Vladislavs Nastavševs/ Ezeri. Lēnās dejasprojektu, Confidence Man, Juris Kaukulis un Jauno Jāņu Orķestris, Satellites LV,Piena Svētkiskatuvē šodien dzirdēsim Mees INC., Loreta Medne, Praga II, Nesen, Ezeri,grupuSigmaun Autographic.

Uz Dabas Skatuves kāps Comedy Latvia, Comedy Estoniaimprovizācijas teātris, baudīsim Satori lasījumus, muzikālo sniegumu dzirdēsim no Himnas, Čipsis un Dullais, un kā skatuves noslēdzošie mākslinieki uzstāsies Sūdi. LG Electronics kino teltī redzēsim Zviedru īsfilmas, 2 Annas festivāla īsfilmas, Baltu ciltis – pēc filmas būs iespēja piedalīties diskusijā ar filmas veidotājiem,Vai viegli būt jaunam un bez atbildības?, Okeāna SaviļņotieunNe savā dabā.

Svētdien festivāla teritorijā aizvien turpinās aktivitātes – dizaina tirdziņš, izklaidējoša un attīstoša programma Bērnu salā, kā arī gastronomiskie atklājumi ēdināšanas zonā.

Atgādinām, ka festivāla teritorija svētdien būs atvērta līdz plkst. 1:00, savukārt telšu pilsētiņā festivāla apmeklētāji varēs uzturēties līdz pat pirmdienai, 23. jūlijam plkst. 16:00.

Svētdienas biļetes joprojām ir pārdošanā. Papildu informācija par noteikumiem atrodama festivāla mājas lapā, norādīja Lorence.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: pašmāju slavenības un viņu bērni iepazīstas ar dzīvesstila zīmolu jaunumiem
5 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: lūk, kāda fotogrāfija uzvarēja “Huawei inFocus Awards” konkursā, kurā piedalījās arī fotogrāfijas no Latvijas
5 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: emocionālākais brīdis pirmajā “X Faktorā” – Karlīna skatuvi pamet ar asarām
5 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Pašvaldības pieprasa ministra Pūces demisiju
1 stunda
LE
LETA
Dabā
Otrdien Latviju sasniegs ciklons, atnesot stipru lietu un krusu
48 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Siguldas novadā atceļ visus masu pasākumus bērniem
54 minūtes
LE
LETA
Pasaulē
Igaunijas pilsētā Narvā notikusi apšaude; ir ievainotais
3 stundas
LE
LETA
Sports
Znarokam veselības likstas, “Spartak” dažas turpmākās spēles vadīs Vītoliņš
2 stundas