Kokteilis
Ceļo

Populārais TV žurnālists Sandijs Semjonovs dosies ceļotājam pa pēdām1

Publicitātes foto

No 3. februāra kanālā RīgaTV 24 skaties jaunu raidījumu “Ceļotājam pa pēdām” un laimē ceļojumu! Kopā ar raidījuma vadītāju žurnālistu Sandiju Semjonovu atklāj Latvijā zināmu ceļotāju stāstus, atbildi pareizi uz jautājumiem un laimē ceļazīmi uz Lansaroti un Fuenteventuru!

Latvijā un pasaulē zināmi ceļotāji kopā ar Sandiju Semjonovu dabas parkā “Zilie kalni” dalīsies ar saviem dzīves stāstiem, aizraujošākajiem ceļojumiem, pieredzi un ieteikumiem. Lai ceļotu, nav nepieciešamas lielas finanses, tam ir nepieciešama vēlme un uzdrīkstēšanās. Raidījumā par saviem piedzīvojumiem stāstīs drosmīgākie un dēkainākie ceļotāji – alpīnists Kristaps Liepiņš, Ogres mērs Egīls Helmanis, brāļi Sili un daudzi citi!

Skaties raidījumu “Ceļotājiem pa pēdām” katru sestdienu plkst. 21:30 kanālā RīgaTV 24 vai interneta platformā play24.lv!

Kanāla RīgaTV 24 direktors Klāvs Kalniņš ir pārliecināts, ka raidījums būs aizraujošs un noderīgs: “Esam ļoti priecīgi, ka kanālam izveidojusies sadarbība ar tik spējīgu un zinātkāru žurnālistu kā Sandiju Semjonovu, jo tieši viņa spējas atklāt aizraujošākos stāstus radīs unikālu pienesumu TV programmai. Jaunais raidījums ļaus skatītājiem uzzināt daudz jauna par savu ceļojumu mērķu interesantākajām vietām, kā arī dzirdēt stāstus no pieredzes bagātiem ceļotājiem.”

Saistītie raksti

Skatītāji, kas uzmanīgi sekos līdzi un atbildēs pareizi uz 12 jautājumiem, kas tiks publicēti RīgaTV 24 un “Impro Ceļojumi” sociālo tīklu mājas lapās, laimēs ceļazīmi 1 personai uz Lansaroti un Fuenteventuru novembrī!

LA.lv