Jau nedēļu par savām jaunajām mājām Singapūru sauc Latvijā populārā deju pasniedzēja Aleksandra Kurusova. Kā vēsta žurnāls “Privātā Dzīve”, viņa pēc ilgām pārdomām un sarunām ar sev tuviem cilvēkiem pieņēmusi “Shawn&amp Gladys Academy” darba piedāvājumu un visu vasaru mācīs deju soļus šajā akadēmijā. Un tā kā oficiālā valsts valoda Singapūrā ir angļu, tad Aleksandrai lieti noderēšot Latvijas Universitātē iegūtais maģistra grāds angļu filoģijā.

Lai gan šī nav pirmā reize, kad Aleksandra viesojas Singapūrā, viņa atzīst, ka visgrūtākais esot pierast pie krasajām temperatūras izmaiņām, jo, kad ārā ir vidēji plus 35 grādi, iekštelpās tiek maksimāli darbināti kondicionētāji, kas veselībai par labu nenākot.

Dejotāja atklāj, ka arī Singapūrā viņas brūnums esot jau iztālēm pamanāms, jo tur iedegušu cilvēku esot maz un ikdienā viņi lielākoties staigā ar lietussargiem, slēpjoties no saules. “Toties šeit ar savu 1,64 metrus garo augumu jūtos kā normāla meitene, patiesībā uz kopējā fona pat diezgan gara.”

Aleksandra atzīst, ka visvairāk viņai pietrūkst ģimenes un suņa Badija, bet viņa ir pateicīga par visu, kas ar viņu notiek. “Esmu izturīga meitene – kam tikai nav iets cauri! Un šis ir neaprakstāms piedzīvojums, kuru sev apsolu izbaudīt no A līdz Z!”