Ticējums vēsta, ka matu nogriešana var izmainīt cilvēka dzīvi. Cik daudz tajā patiesības? Slavenā igauņu ekstrasense un ragana, Krievijas šova “Ekstrasensu cīņas” dalībniece un vairākkārtēja uzvarētāja Merilina Kerro savā Instagram profilā dalās savās zināšanās par matu griešanu. Izrādās, ir nozīme pat nedēļas dienai, kad ejam pie friziera.

“Matiem nav tikai estētiska funkcija, un tie nav doti tikai skaistumam. Tie ir cilvēka organisma dabas dotās antenas, kas uz ķermeni raida neredzamu Visuma spēku. Mati ir mūsu kosmiskā spēka avots. Maģija apgalvo: ja kaut kas notiek ar matiem – tas maina likteni. Tas nozīmē, ka jebkuras darbības ar matiem var uz vienu vai otru pusi mainīt ne tikai mūsu ārējo izskatu, bet arī visu dzīvi,” atklāj slavenā ragana.

Viņa uzver, ka ir konkrēti jāzina, kādēļ vēlaties kaut ko mainīt savā matu sakārtojumā un, apmeklējot frizieri, jāievēro vairāki būtiski likumi.

Pirmais likums

Nedrīkst savus matus uzticēt kuram katram. Cilvēks, kurš griež matus, maina jūsu biolauku. Atnākot uz frizētavu, izvēlieties ne tikai modernu matu sakārtojumu, bet arī enerģisku un dzīvespriecīgu meistaru, tad jūsu dzīve pēc matu griešanas mainīsies uz labo pusi. Jo vecāks meistars, jo spēcīgāka viņa ietekme uz jūsu dzīvi. Ja jūs esat patstāvīgs cilvēks, kurš pieradis savas problēmas risināt pats, un nevēlaties, ka kāds jums palīdz, izvēlieties meistaru savu vienaudzi vai jaunāku.

Ja nezināmu apstākļu dēļ jums hroniski neveicas, ir iemesls izvēlēties ļoti vecu vai slavenu frizieri, neskatoties uz to, ka, iespējams, frizūra maksās dārgāk nekā citkārt. Bet jūsu dzīve mainīsies. Turklāt, ja jūs arī pareizi aprēķināsiet īsto frizētavas apmeklēšanas brīdi, dzīve mainīsies kardināli.

Otrais likums:
Pašiem sev matus labāk negriezt. Tā ir māņticība, lai gan cilvēkam ir ļoti grūti dziedināt pašam sevi. Cilvēkam pašam ir ļoti grūti izlabot sava biolauka deformāciju.

Trešais likums:
Pastāv uzskats, ka labāk, ja matus griež jūsu dzimuma frizieris. Iemesls – griešanas laikā mainās ēteriskais, astrālais un mentālais biolauks, kā rezultātā mēs esam viegli ietekmējami.

Ceturtais likums:
Ja vēlaties, lai pēc griešanas mati augtu ātrāk, griešana jāveic pilnmēnesī. Ja vēlaties nedaudz mainīt savu matu raksturu/īpašības – piemēram, jūs neapmierina, ka tie ātri saveļas, tie ir nepaklausīgi vai grūti izķemmējami, ir vērts frizieri apmeklēt dilstošā mēnesī. Taču jārēķinās, ka mati ataugs ļoti lēni. Dilstošā mēnesī ieteicams apmeklēt frizieri arī tad, ja vēlaties aizkavēt matu izkrišanu, nostiprināt matu saknes.

Piektais likums:
Matus nedrīkst griezt noteiktās Mēness dienās (9, 15, 23 un 29 pēc Mēness kalendāra), kā arī Saules un Mēness aptumsuma laikā. Ja tas netiek ievērots, var saslimt un kā sendienās teica “nogriezt atmiņu un prātu”.

Sestais likums:
Pirms pierakstāties pie friziera, noskaidrojiet, kā vēlaties mainīt savu dzīvi.

Matu griešanai labas visas dienas, bet katrai sava nozīme

Pirmdiena – labvēlīga diena. Iespējams atbrīvoties no negatīvām emocijām un neatrisinātām problēmām. Diena veiksmīga arī matu krāsošanai.

Otrdien uz frizētavu ieteicams doties, ja pietrūkst fiziskā spēka vai gribasspēka atrisināt kādu problēmu, ja trūkst enerģijas vai nomocījusi vienveidīga dzīve.

Trešdien ir labi griezt matus, ja vēlaties uzzinātu ko jaunu vai interesantu, satikt jaunus draugus vai atjaunot zudušās draudzības saites.

Matu griešana ceturtdien veicina izmaiņas attiecībās ar apkārtējiem cilvēkiem, cilvēka popularitāti, palielina viņa veiksmi un labklājību.

Piektdiena ir sievietes skaistums diena. Ja apmeklējat frizieri šajā dienā, maināt ne tikai matu sakārtojumu, bet arī savu iekšējo būtību. Tādēļ, ja jūs apmierina tas, kā izskatāties, šajā nedēļas dienā labāk matus negriezt. Ja vēlaties būt skaistāka, apmeklējiet frizieri dienā, kad Saule ieiet Mežāzī (24. decembris – 22. janvāris) vai Vērsī (22. aprīlis – 21. maijs).

Sestdiena ir laba diena matu griešanai. Mati šajā dienā tiek atveseļoti. Tiek noņemta daļa dzimtas karmisko parādu un grēku.

Svētdien matus labāk negriezt – var nogriezt savu likteni vai veiksmi. Šī diena ir laba tikai hroniskiem neveiksminiekiem – iespējams, liktenis apžēlosies un pēc šādas procedūras viss vērsīsies uz labu.