Šonedēļ Latvijas kinoteātros sāks rādīt piedzīvojumu filmu ģimenei “Džumandži: Laipni lūgti džungļos”, kas ir veltījums Robinam Viljamsam, kurš attēloja Alanu Perišu pirmājā 1995. gada „Džumandži“ filmā.

Filmas scenārija pamatā ir Krisa van Olsberga fantāzijas romāns “Džumandži”. Stasta uzmanības centrā ir četri pusaudži, kuri pēkšņi tiek ierauti noslēpumainajā džumandži pasaulē, kur viņi mainās līdz nepazīšanai, burtiski iemiesojas pašu izraudzītajos avataros: “geimeris” Spensers kļūst par tumšādainu dēkaini, muskuļotais futbolists Fridžs pārvēršas par īsa auguma gudrīti, populārā meitene Betānija – par pusmūža vīrieti profesoru, bet kautrīgā Marta tagad ir bezbailīga karotāja.
Jaunieši ātri apjauš, ka džumandži ir kas vairāk par spēli, tā ir cīņa par izdzīvošanu. Lai uzvarētu spēlē un atgrieztos reālajā pasaulē, viņiem jādodas bīstamākajā piedzīvojumā mūžā, jāatklāj Alana Periša pirms 20 gadiem atstātās pēdas un jāmaina priekšstats pašiem par sevi, pretējā gadījumā viņi paliks ieslēgti spēlē uz visiem laikiem…

No kritiķu puses filma izpelnījusies apzīmējumu – „patīkams pārsteigums jautrai brīvdienu sezonai“, bet skatītāju reakcija sociālajos tīklos norāda uz ģimenei draudzīgu un ar humoru pildītu iemīļotās 1995. gada „Džumandži“ piedzīvojumu filmas turpinājumu, īpaši tiek atzīmēts Džeka Bleka tēlojums – „viņš ir pelnījis 12 Oskarus.“

Filmas režisors ir Džeiks Kasdans (“Seksa video”, “Sliktā skolotāja”), galvenajās lomās – Džeks Bleks (“Zosāda”), Dveins Džonsons (“Pusotrs spiegs”), Kārena Gilana (“Gadsimta likme”) un Misija Paila (“Mākslinieks”).