Jaunie vecāki Pipa Midltone un Džeims Metjūzs acīmredzami savu jaunāko dēlu nosauca par godu Keitas Midltones un prinča Viljama jaunākjam dēlam princim Luisam Artūram Čārlzam.

Foto: AP/SCANPIX

Kā ziņots, Pipa un Džeims devuši dēlam vārdu Artūrs Mihaels Viljams Matjūzs. Šis vārds izklausās ļoti graciozs un patiešām piestāv karaliskajai ģimenei.

Saskaņā ar informāciju medijos The Daily Mail un Us Weeklu, bērna vārds ticis ilgi un kārtīgi pārdomāts. Izvēloties vārdu, viņi pagodinājuši vairākus ģimenes locekļus. Tā, piemēram, Pipas tēvu Mihaelu Midltonu un Džeimsa brāli Mihaelu, kurš gāja bojā 22 gadu vecumā, kāpjot Everestā.

Foto: AP/SCANPIX

Vārds Artūrs ir ne tikai par godu prinča Luisa vidējam vārdam, bet arī par godu prinča Viljama un prinča Čārlza vidējiem vārdiem.

Vārds Viljams – dēla trešais vārds acīmredzami dots par godu princim Viljamam, jo pāriem ir ļoti ciešas un draudzīgas attiecības.

Foto: AP/SCANPIX

Pipa dēlu Artūru pasaulē laida 15. oktobrī, ģimenes iemīļotajā Svētās Marijas slimnīcā (Lindo spārnā). Tā bija tā pati diena, kad Megana Mārkla un princis Harijs paziņoja par to, ka ir bērna gaidībās.

Dienā, kad piedzima Artūrs, pāris nāca klajā ar paziņoju, ka Pipa pasaulē laidusi dēlu, kurš piedzimis 15. oktobrī, pirmdienā, pulksten 13:58. Mazulis ir ļoti veselīgs un spēcīgs puika – dēls Artūrs piedzimšanas brīdī svēris 3,8 kilogramus.