Kokteilis
Dzīvo

Pilnīgs pretstats viens otram: zodiaka zīmes, kas visu dzīvi karo viens ar otru0

Foto: Pexels

Šīs zodiaka zīmes ir pilnīgs pretstats viens otram un kad runa ir par šo cilvēku attiecībām – jebkādām – draugu, partneru, kolēģu, mīļoto, viņu savienība jau pašos pamatos ir neiespējama.

Skorpions un Vērsis

Kā likums, Skorpions ir samērā agresīva zodiaka zīme – jebkurš strīds, jebkurš pārmetums šos cilvēkus padara par briesmīgiem plēsoņām. Savukārt Vērsis necieš bezkompromisa attiecības, bet Skorpions piekopj tikai tādas. Attiecīgi šie cilvēki vienmēr un par visu konfliktēs – Skorpions par to, ka Vērsis nepieņem viņa nostāju, bet Vērsis par to, ka Skorpions nepazīst vārdu “kompromiss”.

Lauva un Ūdensvīrs

Lauvas ir ļoti lepni cilvēki un ja kāds apšauba viņu autoritāti, viņi ļoti dusmojas. Ūdensvīrs, savukārt, ir ārkārtīgi radošs – ar milzīgi bagātīgu iekšējo pasauli un apbrīnot kādu vispār nav viņa stilā. Tāpēc jau pašos pamatos viņi viens otru nesaprot.

Auns un Svari

Auns ir zināms kā impulsīva zodiaka zīme. Šiem cilvēkiem pietrūkst pacietības un gandrīz vienmēr, lai vai par ko būtu sākusies diskusiju, viņu pirmā reakcija ir uzbrukums. Savukārt Svari vienmēr vēlas rast līdzsvaru – diskutēt, saprast, mainīt. Šie cilvēki nesaprot viens otru un nekad nesapratīs.

Dvīņi un Strēlnieks

Dvīņu labākais “ierocis” ir vārdi, un ar tiem viņi mēdz “mētāties”. Strēlnieki pēc dabas ir maigi un jebkādi aizvainojoši, turklāt bieži nepamatoti vārdi, viņus ļoti sāpina. Strēlnieki ir relatīvi mierīgi un nosvērti cilvēki, taču Dvīņiem ierasto “dižošanos” vienkārši necieš.

Vēzis un Mežāzis

Saistītie raksti

Vēži dzīvo ar emocijām un sajūtām, un ļoti reti “laiž” sev tuvu klāt citus cilvēkus, taču, ja viņi to dara, tad no šiem cilvēkiem vēlas sajust, pirmkārt, emocijas. Mežāži ir auksti un bieži vien attiecības ar citiem cilvēkiem ir “aprēķinātas” – cik tās ir izdevīgas un vai vispār – vajadzīgas. Vēži to nekad nesapratīs un neatbalstīs.

Jaunava un Zivis

Starp šīm divām zodiaka zīmēm konflikts ir mazāk pamanāms, taču tas eksistē. Jaunavas vēsais, racionālais saprāts un rīcība Zivis dzen absolūtā izmisumā. Pašas Zivis, līdzīgi kā Vēži, dzīvo ar emocijām.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: 5 aizraujoši un mazliet biedējoši seriāli par mākslīgo intelektu
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: Katrīna Dimanta ar domubiedriem izdod dziesmu “Pipars” – ar tās anglisko versiju startēs “Supernovā”
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: kā sabiedrībā atpazīstami cilvēki nosvinēja Latvijas dzimšanas dienu
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IE
Ināra Egle
Latvijā
Rīgas domes trīs iespējas
58 minūtes
LE
LETA
Dabā
No piektdienas kļūs krietni aukstāks
3 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
Ziņu portālam LA.LV jauns auditorijas lieluma rekords!
1 stunda
IB
Ivars Bušmanis
Ekonomika
Ivars Bušmanis: Valsts budžeta marķējums – vai solījumus mediķiem varēja izpildīt?
37 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Apsūdz audžuvecākus par vardarbību pret astoņiem bērniem
1 stunda