Kokteilis
Dzīvo

Pilnīgi neticami! 3 zodiaka zīmju pārstāvji, kurus visbiežāk piemeklē ķibeles un nelaimes0

Foto: Pexels

Apkopojot lielāko apdrošināšanas kompāniju rezultātus, izveidojies kāds ļoti interesants novērojums – zodiaka zīmes, kas visbiežāk iekļūst dažādās ķibelēs, it īpaši, atvaļinājuma un atpūtas laikā.

Lūk, arī viņi:

3.vieta: Dvīņi

Šie cilvēki grib izdarīt daudz, redzēt daudz, pabūt visur un dara to visu tādā steigā, ka reti skatās sev zem kājām. Viņiem ir ļoti straujš dzīvesveids un jautra daba. Viņi var pilnīgi mierīgi uzkāpt indīgam jūras ezim vai sagriezt kājas uz akmeņiem. Otrā bēda – pārlieku ziņkārīgi. Vēloties zināt visu, izmēģināt visu jauno, eksperimentēt – tas bieži noved pie bēdīgām beigām, it īpaši, kad runa ir par gastronomisku ziņkārību.

2.vieta: Lauva

Galvenais traumu un nelaimes gadījumu risks ir vēlēšanās visur un vienmēr būt pirmajam. Bīstams lēciens ūdenī? Pamēģināt kādu eksotisku ēdienu? Izdzert visvairāk alkohola? Protams! Brīžos, kad Lauvu izaicina, viņam pašam šķiet, ka viņš jau ir uzvarētājs. Uzvarējis, iespējams, viņš ir, taču tāpēc arī šajā sarakstā atrodas godpilnajā otrajā vietā.

1.vieta: Vēzis

Šo zodiaka zīmju pārstāvju galvenā nelaime ir emocijas un pārlieku lielā sapņošana un “lidināšanās mākoņos”. Iespējams, Vēzis varētu nebūt šī nelaimīgā saraksta uzvarētājs, ja vien katra visnenozīmīgākā iemesla dēļ neskrietu pie ārsta, pārbaudīt “aizdomīgas” lietas savā organismā. Jebkurš sasitums, sastiepums vai skrāpējums Vēzim rada paniku, un, galu galā, emocijas sit augstu vilni – paaugstinās asinsspiediens, sāk sāpēt galva, viņi vairs nespēj racionāli domāt un pieņemt pareizus lēmumus. Bieži vien Vēžiem ir arī “iedomātas” vainas, kas, acīmredzot, domu spēka rezultātā arī piepildās. Ja Vēzis saka, ka šajā mašīnā nekāps, jo tā ir nedroša, ar šo auto nevajadzētu braukt arī pārējiem, tas tāpēc, ka Vēzis ar savām domām nelaimi patiešām piesauks.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: unikāls tests – cik laba ir tava atmiņa?
1 diena
BM
Barba Meija
Kokteilis
TOP 3 zodiaka zīmju pārstāvji, kas nelaimē tev uzgriezīs muguru
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: Magones vīriešu vidū izceļas pamatīgs strīds – Žanis nelaiž Venti iekšā pa vārtiem
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

ZD
Zigfrīds Dzedulis
Ekonomika
“Visa celtniecība notiek ap Rīgu, laukos nav pirktspējas.” INTERVIJA ar “Arco Real Estate” vadītāju Aigaru Šmitu
Intervija 1 stunda
LA
LA.LV
Latvijā
Izmantoja dažādas viltības, lai dzēstu pēdas. Ķuzis pastāsta sīkāk par “spridzinātāju”
1 stunda
LA
LA.LV
Dabā
Latviju sasniegs jauna nokrišņu zona: sinoptiķu prognoze 7 dienām
19 minūtes
LA
LA.LV
Ekonomika
LMT saglabā līdera pozīcijas – apgrozījums 164 miljoni eiro
36 minūtes
LA
LA.LV
Ekonomika
Igaunijā iespējams iegādāties dzīvokli par 50 eiro
1 stunda