Kokteilis
Mīli

Pilnīgi atklāti: vīrietis atklāj 25 iemeslus, kāpēc nolēmis krāpt sievu0

Foto: Shutterstock

Kad viņi apprecējās, viņš nespēja iedomāties vēl lieliskāku dzīvi. Viņš bija laimīgi precējies ar skaistu, stipru un neatkarīgu sievieti, kas viņam nozīmēja pilnīgi visu. Viņa mīlēja dzīvi un bija spējīga pieņemt nopietnus lēmumus. Viņai bija koši zilas acis, un viņas skaties gluži vai lika aizmirst ikdienišķo pasauli. Viņa mācēja atpūsties un zināja, kā parūpēties par savu vīrieti.

Taču viņa laime pagaisa brīdī, kad viņš saprata, ka šīs attiecības patiesībā viņu pazudina. Viņa brīvība tika ierobežota, sieva tērēja viņa naudu, un arī viņa veselība bija sākusi strauji pasliktināties. Tas vairs bija tikai laika jautājums līdz viņš iemīlēja citu sievieti. Viņa bija šī vīrieša draudzene un izklaide, kuras kompāniju viņš no sirds izbaudīja. Visbeidzot šis anonīmais vīrietis nolēma izveidot sarakstu ar lietām, kas mudinājušas viņu krāpt savu lielisko sievu.

1. Viņa vienmēr pieņēma lēmumus vienpersoniski un nekad neļāva man izteikt savu viedokli.

2. Viņa nekad negatavoja ēdienu un neuzkopa māju. Protams, bija atsevišķas izņēmuma reizes, kad viņa pagatavoja vakariņas vai izmazgāja veļu, taču lielākoties šos mājasdarbus bija jāuzņemas man.

3. Viņa gultā vienmēr aizņēma daudz vairāk vietas, un nakts vidū centās mani izgrūst no gultas. Vēl jo vairāk, viņa krāca kā cūka.

4. Reiz dzirdēju, kā viņa apspriež mūsu seksuālo dzīvi ar manu draugu. Nenoliegšu, ka pēdējā laikā neesmu ļoti azartisks guļamistabā ar viņu, taču tas nenozīmē, ka viņa var to apspriest ar maniem draugiem.

Foto: PN/ SCANPIX/ LETA

5. Brīžos, kad viņa bija kopā ar savu ģimeni, viņa kļūva par pilnīgi citu personu. Radās sajūta, ka manis tur vienkārši nebūtu.

6. Seksīgu apģērbu viņa valkāja tikai tad, kad devās balēties kopā ar saviem draugiem. Galu galā, viņa bija mana sieva un būtu jauki, ja viņa pacenstos izskatīties lieliski arī man.

7. Brīžos, kad viņa devās izklaidēties kopā ar draugiem, viņa iebilda, ja vēlējos pievienoties. Radās sajūta, ka viņai no manis bija kauns.

8. Viņa nekad nerunāja par to, kā jūtas. Dzīvot ar viņu bija kā dzīvot ar robotu. Viss bija lieliski tikai tad, kad esam izgājuši vakariņās vai iepirkties. Ārpus tā mums nebija emocionālas tuvības.

9. Viņa nolēma aizbraukt no pilsētas uz mēnesi man par to pat nepasakot. Es viņu nebūtu apturējis, taču man bija tiesības zināt, kur dodas mana sieva.

10. Tikai dažas dienas pirms nolēmu piekrāpt sievu, viņa sāka mani pazemot un kliegt uz mani mūsu draugu priekšā. Es pat nejutos pazemots, es jutos vientuļš un pamests.

Foto: Shutterstock

11. Viņa man nekad neļāva skatīties TV, ja tajā brīdī gāja kāda no viņas mīļākajām pārraidēm.

12. Viņa izvirzīja tikai savas vajadzības, manējās viņu neuztrauca.

13. Viņa nekad nepamanīja un nenovērtēja, kad viņas labā izdarīju ko īpašu.

14. Viņa aizmirsa manu dzimšanas dienu.

15. Viņa bija neiedomājami rupja. Viņa varēja uz mani kliegt un dusmoties, ja neizvēlējos viņas vēlmēm atbilstošu mērci salātiem.

16. Reiz viņa apturēja mašīnu ceļa vidū, jo nespējām vienoties par jauno sienas krāsu. Rezultātā, uz mājām, kas atradās 3 kilometru attālumā, man nācās iet ar kājām.

17. Kādreiz, kad viņa devās balēties ar saviem draugiem, un mājās neatgriezās visu nakti, es biju noraizējies pēc velna. Tagad es šo situāciju vienkārši izmantoju.

Foto: Pexels.com

18. Es vienmēr esmu vēlējies būt tēvs, taču viņa jau pašā attiecību sākumā atklāja, ka bērnus nevēlas.

19. Es viņai interesēju tikai tad, kad viņa vēlas mīlēties. Līdz tam un pēc seksa, es viņu vairs neinteresēju.

20. Viņa mani nekad nav samīļojusi.

Ilustratīvs attēls
Foto-Fotolia

21. Viņas dēļ es pārtraucu kontaktu ar ļoti daudziem draugiem, jo viņasprāt, viņi bija tikai izmantotāji.

22. Viņai bija dalīti standarti: noteikumi, kas attiecas uz mani, bet neattiecas uz viņu.

23. Viņa bieži centās mani pazemot, norādot, ka viņa pelna vairāk, neskatoties uz to, ka es mūsu attiecībās un mājā ieguldu vienīgais.

24. Viņa neskaitāmas reizes centusies mani iepļaukāt.

25. Viņa neskaitāmas reizes manipulējusi ar manu mīlestību, draudot, ka mani pametīs.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv