Kokteilis
Dzīvo

Pilnīga nesaderība: kādi cilvēki tev dzīvē visvairāk kaitē saskaņā ar tavu zodiaka zīmi0

Foto: pixabay

Daži cilvēki vistiešākajā nozīmē var atņemt tev spēku un enerģiju. Tieši tava zodiaka zīme nosaka, kādas prioritātes tev dzīvē ir vissvarīgākās un kāpēc tu no tām nedrīkst atteikties vai mainīt tās citu dēļ.

Lūk, kādi cilvēki tev dzīvē visvairāk kaitē saskaņā ar tavu zodiaka zīmi:

Auns

Auni ir ļoti mērķtiecīgi un cenšas sasniegt ikvienu savu izvirzīto mērķi. Pēdējais, kas Auniem dzīvē ir vajadzīgs – tas ir kāds, kas nemitīgi šaubās par viņu spējām un kritizē viņus.

Vērsis

Tu neciet meļus. Jebkādi meli – lieli, mazi, balti, melni izposta tavu harmonisko iekšējo pasauli. Tāpēc meļiem tavā dzīvē patiešām nav vietas.

Dvīņi

Tu pēc dabas esi spontāns un jautrs. Tev vajadzētu atvadīties no tādiem cilvēkiem, kas cenšas šīs tavas īpašības apspiest. Esi tu pats un neļauj nevienam diktēt, kā tev dzīvot.

Vēzis

Tu esi emocionāls cilvēks un tev ir dabiska nepieciešamība paust savas jūtas. Ja tev kāds saka, ka tu esi pārāk emocionāls un “pārāk daudz atļaujies”, pārstāj ar šo cilvēku kontaktēties un dzīvo dzīvi tā, kā tu pats tajā jūties vislabāk.

Lauva

Lauvas ir ļoti pašpārliecinātas un šos cilvēkus ir teju neiespējami “salauzt”. Lauvas ar sevi un saviem sasniegumiem lepojas. Tev nevajadzētu kontaktēties ar tiem, kas dara visu, lai tu sāktu šaubīties par sevi un savām spējām.

Jaunava

Jaunavām patīk analizēt – katru sīkumu. Tev ir jāuzticas savai intuīcijai un mazāk jākontaktējas ar tiem, kas šaubās par tevi un smejas par tavām “metodēm”.

Svari

Svari uz situāciju prot paraudzīties no dažādiem skatupunktiem. Un prot atrast kompromisus. Tieši tāpēc tev no savas dzīves ir jāizsvītro tie, kas nemitīgi cenšas konfliktēt, izrāda agresiju un izjauc tavu ideālo balansu, ko tu tik ļoti centies panākt.

Skorpions

Šīs zīmes pārstāvjiem ir grūti uzticēties citiem cilvēkiem. Taču Skorpioni ir labi zināmi ar savu labu attīstīto intuīciju. Ja tev šķiet, ka kāds tev melo, tad tas tā arī ir. Tev nevajag savā dzīvē ielaist tos, kas tev neuzticas.

Strēlnieks

Tu vairāk par visu mīli brīvību. Tāpēc tev ir jāizvairās kontaktēties ar tiem, kas cenšas tev “apgriezt” spārnus!

Mežāzis

Šīs zodiaka zīmes pārstāvji ir ļoti strādīgi. Tāpēc nevajadzētu satikties ar tādiem cilvēkiem, kas slavina bezdarbību un noniecina tavus centienus, jo tu taču saproti, ka patiesībā viņi tā rīkojas tāpēc, ka viņiem skauž?

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Tu ļoti augstu vērtē savu brīvību. Tāpēc tavā dzīvē nav vietas cilvēkiem, kas cenšas tevi ierobežot. Ja kāds atsakās saprast un pieņemt, ka tev ir vajadzīgs laiks savam laikam un sev, atvadies no šī cilvēka, lai varētu brīvi elpot.

Zivis

Zivis bieži vien citu cilvēku intereses un vajadzības izvirza augstāk pat par savējām. Un, ja kāds cilvēks ir sācis to izmantot, nekavējoties izsvītro viņu no savas dzīves.

LA.lv
AK
Aija Kaukule
Kokteilis
Dace un Enriko Pecolli piedāvā: izrādē atdzīvosies “Alises Brīnumzemē” varoņi
14 stundas
SS
Solvita Seikste
Kokteilis
Jaunie un pieredzes bagātie festivālā “Bildes”
14 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: unikāls tests – cik laba ir tava atmiņa?
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

RO
Regīna Olševska
Veselam
Cenrādī par veselības aprūpes pakalpojumiem viens, rēķinā – kaut kas cits
2 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Turcija un ASV vienojas par ugunspārtraukšanu Sīrijā
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Izskan jauni vārdi Latvijas Bankas prezidenta amatam
1 stunda
LA
LA.LV
Latvijā
Mājās nav pārnācis zēns: meklē 11 gadus veco Rinaldu 1
3 stundas
LA
LA.LV
Dabā
Latviju sasniegs jauna nokrišņu zona: sinoptiķu prognoze 7 dienām 1
6 stundas