Kokteilis
Dzīvo

FOTO: Pilna Bauska priecīgu cilvēku – noslēgusies kantrimūzikas festivāla pirmā diena0

Foto: Edgars Namiķis

Piektdienas vakarā jautrā gaisotnē Bauskas Pilskalna estrādē aizvadīta izcili krāšņa starptautiskā “Country Bauska” festivāla 2019 pirmā diena.

Festivālu atklāja pērnā gada “X Faktors” finālistes, meiteņu vokālā grupa “Carnelian” un grupa “Bekars Band”.

Festivālā valdīja draudzīga atmosfēra, cilvēki bija smaidīgi un labprāt iesaistījās festivāla aktivitātēs.

Klausītājus festivāla pirmajā dienā priecēja tādas pašmāju leģendas kā “Sestā Jūdze” un “Dakota”, grupa “Mustangs”, daudzsološā grupa “Zelta kniede” no Siguldas, kā arī Aivars Birzmalis un Jānis Misiņš.

Kā pirmās dienas galvenais mākslinieks uz skatuves tika gaidīta Nīderlandes grupa “Cousin Hatfield”, kas ir vieni no retajiem Eiropā, kas uzstājas western swing stilā.

Western swing ir viskrāšņākais no visa ko kantrī mūzika piedāvā, proti – tradicionālā kantrī sintēzi ar džeza mūziku. Tā ir tehniski sarežģīta un no mūziķiem prasa augstu profesionalitāti, taču arī ļoti dzīvespriecīga, piesātināta ar aranžējumiem un galvenais – dejot aicinošs, ko “Cousin Hatfield” uzstāšanās laikā varēja novērot arī Bauskas Pilskalna estrādē.

Starp priekšnesumiem vairākkārt varēja vērot līnijdeju paraugdemonstrējumus un iemēģināt savus spēkus uz deju grīda, apmeklēt “Skaistuma kūti”, kur meitenes parūpēsies par ārējā izskata atbilstību kantrifestivālam. Savukārt vakarā sasildīties varēja, izbaudot īpašos, festivālam radītos kokteiļus.

13. jūlijā no plkst. 12.00 līdz plkst. 14.30 Bauskas novada domes stāvlaukumā norisināsies brīvkoncerts, kas būs pieejams kā pilsētas iedzīvotājiem, tā arī novada viesiem.

Festivāla "Country Bauska" pirmā diena

Savukārt Bauskas Pilskalna estrādē turpinās valdīt festivāla atmosfēra, “Country Bauska Festival 2019” izskaņā uz skatuves aicinot leģendāro ģitāristu Albertu Lee.

LA.lv