Kokteilis
Dzīvo

Piesargies! Parastas spraužamadatas var kaitēt cilvēka liktenim0

Publicitātes foto

Saspraužamās adatas un kniepadatas jau sen ieguvušas sliktu slavu kā melnās maģijas rituālos visbiežāk izmantotie priekšmeti. Pēc magu domām tik ierasta un sadzīvē noderīga lietiņa var kļūt par biesmīgu ieroci, kas piesaista neveiksmi, slimības un var pat mainīt likteni.

Ja tic maģijai, saspraužamo adatu viegli var pakļaut maģiskai ietekmei. To nosaka fakts, ka adata ir izgatavota no metāla, kas viegli uzsūc jebkuru enerģiju – gan pozitīvu, gan negatīvu. Asas adatas uzkrāj sevī enerģētiku un virza to uz cilvēku, kuru maģijas veicējs vēlas ietekmēt. Tāpēc spraužamadata var kļūt kā par spēcīgu un iedarbīgu talismanu, tā arī diemžēl to var izmantot lāsta uzlikšanai.

Kad saspraužamā adata var nodarīt ļaunumu

Saspraužamā adata, kas pabijusi rokās skauģiem un nelabvēļiem, cilvēku var ietekmēt ļoti negatīvi. To var apvārdot, lai uzsūtītu slimību, nelaimi, materiālus zaudējumus, bezlaulību, bet reizēm ar to pat var veikt rituālu, lai veicējs atbrīvotos no savām problēmām un “nodotu” tās citam cilvēkam. Baidīties par savu likteni vajadzētu šādos gadījumos.

  1. Ja atrodi spraužamo adatu durvīs vai atslēgas tuvumā, tevi cenšas negatīvi ietekmēt. Tāds lasts esot viens no spēcīgākajiem un var iespaidot ne tikai tevi, bet arī citus mājiniekus, ienest ģimenē nelaimi un strīdus.
  2. Spraužamadata, kas atrasta uz mājas sliekšņa vai pat mājās, liecina, ka kāds nelabvēlis izliekas par draugu. Ja mēbelēs vai privātajās lietās atrodi spraužamo adatu vai kniepadatu, kurai tur nevajadzētu būt, tu esi apdraudēts.
  3. Uz ceļa, īpaši krustcelēs, atrastas saspraužamās adatas reti parādās tur nejauši. Visdrīzāk tās izmantotas rituālā, kura mērķis ir atbrīvoties no problēmām, bet pēc tam izmestas. Šādam atradumam ej garām neatskatoties: ja pieskarsies šādai adatai, gaidi problēmas ģimenē.
  4. Saspraužamās adatas un kniepadatas izmanto vudū rituālos. Paštaisīta lelle, kas simbolizē noburamo cilvēku, skaitot lāstus, tiek caurdurta ar kniepadatām. Tādas kniepadatas ir ļoti bīstamas, un, ja nejauši nonāks tev rokās, tu tiksi pakļauts spēcīgam enerģētiskam triecienam.
  5. Somā, darba vietā, uz mašīnas sēdekļa atrastas adatas, visticamāk, tur novietotas ar mērķi tev kaitēt.

Kā sevi pasargāt?

Nepieskaries uz ielas atrastām spraužamadatām vai kniepadatām. Ja vienkārši paiesi adatai garām, nekāds ļaunums netiks nodarīts. Ja atrodi adatu, kas acīmredzami paredzēta tev, pasargāt sevi palīdzēs vienkāršs rituāls, kas neprasa īpašas spējas un prasmes.

Ja durvīs, dzīvoklī vai personīgajās mantās atrodi kniepadatu vai saspraužamo adatu, no tās nepieciešams pēc iespējas ātrāk atbrīvoties.

Uzvelc rokās cimdus un paņem adatu. Šos priekšmetus nedrīkst aizskart ar kailām rokām: saskaroties ar ādu, adata tūlīt pat “pārraida” spēcīgu negatīvu lādiņu, un tad no tā atbrīvoties būs jau grūtāk.

Atrasto adatu jāaiznes uz krustcelēm un jāsaka šādi vārdi: “Adata salūzīs, bet mans liktenis paliks neskarts. Dieva spēks mani pasargās, ļaunums mani neaizskars. Āmen.”

Pēc tam salauz vai saloci adatu un tās gabalus atstāj krustcelēs. Var to arī sadedzināt. Protams, metālu pelnos sadedzināt neizdosies, bet pietiks, ja sakaitēsi to līdz baltkvēlei. Ugunī adata attīrīsies no negatīvās enerģijas.

Cimdus vai auduma gabalu, ar kuru pasargāji rokas rituāla laikā, labāk izmest. Visbeidzot atgriezies vietā, kur atradi adatu, un trīs reizes to pārkrusti, iesaka ezoteriķi.

Sagatavots pēc “mirror-venus.com”

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: Rutulis atklāj, kurš dziedātājs Latvijā var atļauties Maestro Raimondu Paulu uzrunāt uz “tu”
17 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO, VIDEO: “plus – size” supermodele Ešlija Grema atklāj, ka ir sava pirmā bērniņa gaidībās
17 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: talantīgā dziedātāja Linda Leen savaldzina klausītājus un skatītājus Rīgas centrā
17 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

ML
Māra Libeka
Latvijā
Pensionāru federācijas vadītāji nejūtas vainīgi. Ar slēgto banku bija sadarbības līgums
7 stundas
AL
Anda Līce
Latvijā
Anda Līce: Kā kredītu piedāvātāji dabū mani rokā?
9 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
Glābēji sīkāk par traģēdiju: ugunsgrēkā bojā gājusi 8 gadus veca meitene
4 stundas
LA
LA.LV
Sports
Krievijā treniņa laikā mirusi perspektīva vieglatlēte
5 stundas
VB
Valdis Bērziņš
Pasaulē
Pirms 30 gadiem tika pavērts dzelzs aizkars
6 stundas