Kokteilis
Dzīvo

Pieliek atmiņā uz mūžu: TOP 3 zodiaka zīmes, kam piemīt magnētiska harizma0

Foto: Pexels

Lai arī mēs katrs esam unikāls, dažas kopējās iezīmes dažos cilvēkos ir saskatāmas. Tā, piemēram, dažiem cilvēkiem piemīt izteikta harizma – viņi var pat neko speciāli nedarīt un nerunāt, bet, ja reiz viņus satiksiet, pavisam noteikti viņi paliks jums atmiņā. Šādus cilvēkus vēl mēdz saukt par “magnētiskiem”. Astrologi uzskata, ka pie tā “vainīgas” zodiaka zīmes, kurās viņi ir dzimuši!

Un, tā, magnētiskie!

Lauva

Kaislīgi, devīgi, prot dzīvot vienai dienai un vienlaikus ir tik spilgti savās izpausmēs, ka katru dienu māk padarīt par svētkiem. Neskatoties uz savu mērķtiecību, neprasmi pieņemt vārdu “nē”, kā arī savām līdera izpausmēm, cilvēki, kas dzimuši šajā zodiaka zīmē ir ļoti, ļoti sirsnīgi – viņiem ir liela, plaša un patiesa sirds. Saviem tuvajiem cilvēkiem viņi “atdod” sevi visu. Un pat gluži svešinieks, kas reiz saticis Lauvu kaut uz dažām minūtēm, diez vai šo cilvēku aizmirsīs uzreiz pēc tam.

Jaunava

Gudras un kritiskas, dažkārt neciešamas sava perfekcionisma dēļ, visu vēlas kontrolēt, taču prot atrisināt pat vissarežģītākās situācijas. Lieliski klausītāji un padomdevēji, šie cilvēki citiem prot dot mieru un pārliecību. Lai arī viņi šķiet, ka nav tik romantiski, kādas ir citas zodiaka zīmes, tieši attiecībās ar Jaunavu otrs cilvēks var justies kā aiz akmens sienas. Lieliski draugi, lieliski partneri un lieliski ģimenes locekļi. Vienā vārdā – uzticami.

Ūdensvīrs

Iespējams, ka šajā pasaulē neeksistē oriģinālāku cilvēku par tiem, kas dzimuši Ūdensvīra zvaigznājā un tieši tas viņus padara tik ekscentriskus. Viņi paliek atmiņā pat tiem, kas viņus ir satikuši tikai vienreiz dzīvē. Vienlaikus racionāli un romantiski – to prot tikai Ūdensvīri. Prot lieliski “paslēpt” savas sliktās rakstura puses un pat reizēm padarīt citu acīs tās par lieliskām. Mazliet patmīlīgi, bet kāpēc gan ne?

Saistītie raksti
LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: jaunā “Reserved” Ziemassvētku un Jaunā gada ballīšu kolekcija ir klāt!
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: 5 aizraujoši un mazliet biedējoši seriāli par mākslīgo intelektu
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: Katrīna Dimanta ar domubiedriem izdod dziesmu “Pipars” – ar tās anglisko versiju startēs “Supernovā”
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IE
Ināra Egle
Latvijā
Rīgas domes trīs iespējas
1 stunda
LE
LETA
Dabā
No piektdienas kļūs krietni aukstāks
3 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
Ziņu portālam LA.LV jauns auditorijas lieluma rekords!
1 stunda
IB
Ivars Bušmanis
Ekonomika
Ivars Bušmanis: Valsts budžeta marķējums – vai solījumus mediķiem varēja izpildīt?
41 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Apsūdz audžuvecākus par vardarbību pret astoņiem bērniem
1 stunda