Svētku laiks vairs nav aiz kalniem un jau pavisam drīz pilsētu pārņems spožas gaismiņas, skanīgas melodijas un maģiskas noskaņas, gluži kā pasakā… Pasaku šogad var piedzīvot ikviens! The Ludvig un Tīna Šipkēvica apvienojušies koncertpiedzīvojumā “Pasaka ziemā” un no 1. līdz 10. decembrim ikvienu aicina uz K.K. Fon Stricka villu Rīgā.

Ikviens aicināts doties šajā piedzīvojumā kopā ar saviem mīļajiem, draugiem, kolēģiem un izjust patiesu stāstu, kurš aizkustina, rosina aizdomāties par draudzību un mīlestību, kas spēj izdzīvot pat visbargākajā ziemā.

Muzikālajā koncertpiedzīvojumā “Pasaka ziemā” piedalīsies Tīna Šipkēvica, The Ludvig, Elizabete Lāce (arfa) un “IN Impro” improvizācijas teātra aktieri, ar kuriem kopā būs iespēja piedzīvot svētku gaidīšanas īsto maģiju. Tīna Šipkēvica teic: “Mums ar The Ludvig ir pilnas rokas ar sakāmo. Desmit decembra vakarus K.K. fon Stricka villā mēs kopā ar Elizabeti Lāci un “IN Impro” dosim daļiņu sevis visu acīm un ausīm. Būs ļoti skaisti!” The Ludvig ir ļoti kodolīgs: “Decembris sāksies kā pasakā!”

“Kādā maģiskā ziemas vakarā kāds savāds gaismas stars, nokāpis no tālas zvaigznes maliņas, maldījās pa Rīgas ielām. Gaismas ātrumā kūleņojot pa sniegotām cilvēku domām, tas sēdās ceļā satiktajiem uz pleca, modināja tos un aicināja doties sev līdzi. Tie devās uz kādu īpašu namu, no kura plūda vilinoša un maģiska skaņa. Tiem, kas sekoja skaņai, bija lemts ielūkoties pasakā,” tā par ziemas pasaku teic veidotāji.

Šie koncerti ir īpaši ar to, ka ikviens tā apmeklētājs varēs apmeklēt pasākumu un ziedot labdarībai. “Ar šo sirsnīgo koncertpiedzīvojumu aģentūra “Meduza” vēlas pievērst uzmanību sabiedrībā aktuālai problēmai – 1500 bērniem, kas dzīvo Latvijas bērnunamos un aug bez ģimenēm un vecākiem, kas par viņiem rūpētos. Tāpēc no katras izrādes iegādātās biļetes pieci eiro tiks ziedoti šī gada “Dod Pieci” labdarības mērķim – palīdzēt bērniem, kuri aug bērnunamos. Visiem ir vajadzīga ģimene un tikai kopā mēs varam palīdzēt salabot bērnību un dzīvot labākā Latvijā,” stāsta “Meduza” projektu vadītāja Kristīne Sproģe.

 

1. – 10. XII 19.00 K.K. fon Stricka villa Rīgā

Biļetes “Biļešu servisa” kasēs, www.bilesuserviss.lv

Cena: no EUR 45