Visas tiešraides un ieraksti būs pieejami bez ierobežojumiem visā pasaulē. Svētku aģenti LTV sociālo mediju kontos vēstīs par pasākumu aizkulisēm, bet sabiedrisko mediju satura atskaņotājs REPLAY.lv kļūs par šo svētku galveno tiešraižu platformu un arhīvu.

Jānis Geste, kurš katru dienu svētku nedēļā kopā ar Evu Johansoni vadīs Dziesmu un deju svētku studiju, atzīst, ka tas ir pagodinājums: “Man ir liels prieks par šo unikālo iespēju svētkus pieredzēt, izjust un izgaršot, cik nu vien tas ir iespējams. Šādi man būs jau trešie svētki, un tas tiešām ir liels gods un atbildība – būt vienam no televīzijas svētku vēstnešiem.” Tiešraidēs no pasākumiem tiksimies ne vien ar Evu un Jāni, bet arī ar Uģi Jokstu, Inesi Vaikuli, Karīnu Rubeni un Edgaru Raginski.

Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio Dziesmu un deju svētku studija šogad atradīsies svētku epicentrā – Brīvības laukumā pie Brīvības pieminekļa. Pa dienu no turienes raidīs Latvijas Radio, savukārt ik vakaru Latvijas Televīzija LTV1 un REPLAY.lv tiešraidēs stāstīs par aktuālākajām svētku norisēm, informēs par dalībnieku gaitām, ielūkosies koncertu aizkulisēs un uzklausīs koristu, dejotāju un skatītāju emocijas, lai arī tiem, kuri Rīgā notiekošo vēros pie televizora ekrāna, svētku sajūta neietu secen. Studijas atklāšanas tiešraide būs vērojama 30. jūnijā plkst. 19.30. Svētdien, 1. jūlijā, Svētku dalībnieku gājiena dēļ Dziesmu un deju svētku studija būs vērojama tieši pirms gājiena, savukārt 8. jūlijā par godu noslēguma koncertam tā pārcelsies uz Mežaparka Lielo estrādi.

Tomēr tiešraides un pasākumu ieraksti nebūs vienīgais, kā sekot līdzi svētku notikumiem – LTV sociālo mediju kontos darbosies Svētku aģentu komanda. Viņi ieskatīties aizkulisēs – mēģinājumos, ballēs un ikdienā, apkopos sociālo tīklu aktualitātes, pavadīs vienu dienu kopā ar svētku izpilddirektori un vienu kopā ar kādu no virsdiriģentiem, lai redzētu, kā svētki izskatās ne vien dalībnieku un rīdzinieku, bet arī organizatoru acīm, un veidos citus stāstus. Aģentu aktivitātēm būs iespējams sekot, izmantojot mirkļbirkas #DzSv un #SvetkuAgenti.