Kokteilis
Baudi

“Pet Shop Boys” savas pasaules turnejas ietvaros uzstāsies Tallinā0

Foto – Leta/EPA

Vienā no lielākajiem brīvdabas festivāliem Baltijā “Õllesummer Festival” uzstāsies britu mūzikas vēsturē veiksmīgākais duets “Pet Shop Boys”. Piektdien, 6. jūlijā uz festivāla galvenās skatuves elektropopa mega duets kāps savas pasaules turnejas “SUPER” ietvaros, līdzi atvedot iespaidīgu gaismu šovu un visu iemīļotos hitus.

“Pet Shop Boys uzstāšanās pirms pieciem gadiem bija “Õllesummer Festival” visu laiku veiksmīgākais koncerts. Kad duets izsludināja savu SUPER turneju, mums nebija šaubu, ka vēlamies šo grupu atkal aicināt uzstāties pie mums. Viņu entuziasms, mūzika un enerģija ir kaut kas patiešām īpašs,” piektdienas koncerta galvenā mākslinieka izvēli komentēja festivāla organizatore Marje Hansare. “Pet Shop Boys līdzās Franz Ferdinande ir jau otrais izsludinātais šī gada festivāla programmas hedlaineris. Tuvākajā laikā ir gaidāmas arī vēl citas labas ziņas,” viņa atklāja.

“Pet Shop Boys” koncertiem raksturīgs īpašs gaismu un lāzeru šovs. Salīdzinājumā ar iepriekšējām turnejām “SUPER” ir daudz ritmiskāka, bet būtiski, ka tiks izpildīti arī visi iecienītākie hiti. “Pet Shop Boys” ir pārdevuši vairāk nekā 50 miljonus savu albumu kopiju visā pasaulē un dueta skaņdarbi ir atradušies pasaules mūzikas tabulu virsotnēs.LA.lv