Kokteilis
Testi

Personības tests: izvēlies uzvarētāja kausu!0

Foto kolāža: kokteilis.lv

Izvēlieties kausu un uzziniet kaut ko neticami interesantu par sevi!

Pirmais kauss
Jūs esat drosmīgs cilvēks, kas vienmēr dara to, ko uzskata par nepieciešamu! Jūs spējat baudīt mazos dzīves priekus! Jūs bieži ejat cauri tādiem dzīves periodiem, kad sākat domāt par to, kā padarīt dzīvi vēl labāku, bet tad jūs saprotat, ka jums jau ir viss, kas nepieciešams šeit un tagad!

Otrais kauss
Dažreiz jūs jūtat, ka neviens nepazīst jūs pa īstam, tai pašā laikā cilvēki bauda jūsu klātbūtni un uzskata jūs par brīnišķīgu cilvēku. Jūs esat dziļi domājošs cilvēks.

Trešais kauss
Jūs esat tāds cilvēks, kas redz to, ko neredz neviens cits. Tā ir teicama un spēcīga dāvana, kaut gan gadās, ka tā ir problēmu cēlonis. Jūs ļoti labi saprotat, ko ieteikt cilvēkam, jūs palīdzat apkārtējiem un sasniedzat labus rezultātus savā darbā!

Ceturtais kauss
Jūs esat godīgs cilvēks. Tāpēc jūs gaidāt, ka arī visi apkārtējie cilvēki būs godīgi. Jūs neciešat melus. Jūsu draugi, ģimene un kolēģi uzskata, ka jūs esat pašpārliecināts cilvēks. Parasti cilvēki atnāk pie jums, kad tiem nepieciešams „uzlādēties”!

Piektais kauss
Jūsu prāts pārvalda jūsu dzīvi, un jūs ejat racionālu un loģisku ceļu, pretojoties mežonīgām fantāzijām un emocijām. Jūs nekad nerīkojaties neapdomīgi. Jūs kontrolējat savu dzīvi un nevienam neatļaujat tajā iejaukties.

Sestais kauss
Jūs esat gatavs atdot visu par mīlestību, draugiem, ģimeni. Mīlestības pilnā attieksme ļauj jums un jūsu tuviniekiem dzīvot laimīgi un bezrūpīgi. Jums tuvinieki ir vissvarīgākais. Jūs vienmēr palīdzat apkārtējiem, neko par to neprasot, jo jūs mīlat šos cilvēkus un zināt, ka tie mīl jūs!

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv