Kokteilis
Ceļo

Pēdējā brīža ceļojumi – avantūra vai iespēja ietaupīt?0

Foto: Pixabay

Cilvēku attieksme pret ceļojumiem ir dažāda. Vieni apgalvo, ka tas ir dārgs prieks. Citi – ka nepatīk ceļot, ka labāk paliek mājās vai atvaļinājumu pavada vasarnīcā. Tomēr daudzi atvaļinājumu plānojošie atzīst, ka ir iespējams gan paceļot, gan interesanti pavadīt laiku, un, pie tam, nepalikt ar tukšām kabatām. Runājot par to, KidyTour.lv pievērš uzmanību pēdējā brīža ceļojumiem.

Kas ir pēdējā brīža piedāvājumi? Avantūra vai iespēja ietaupīt?

Droši vien taisnība būs tiem, kas saredz gan vienu, gan otru. Bet kas tur ir vairāk – avantūra vai ekonomija? Tūroperatori uzsver ceļojuma ilgumu. Var nonākt pie šāda secinājuma: ja dodas prom uz ilgāku laiku, tad avantūra ir lielāka, jo, “noķerot” pēdējā brīža piedāvājumu, daudz nesaplānosi. No otras puses, ja jau kādas divas nedēļas aktīvi meklējat pievilcīgus piedāvājumus, tad arī bez konkrēta ceļojuma virziena vairāk vai mazāk zināt, cik daudz līdzekļu varēsiet tam veltīt un tamlīdzīgi.

Pat tie, kas apgalvo, ka nauda nav svarīgākais dzīvē, atzīst, ka, plānojot atvaļinājumu, maka biezumam un bankas kartes saturam ir liela nozīme. Taču izrādās, ka, izmantojot internetu, var atrast finansiāli izdevīgu, pat necerētu variantu – pēdējā brīža ceļojumi ar viss iekļauts.

Foto: Pexels

Ja arī nedomājat kaut kur doties, ja atvaļinājums ir tikai pēc pusgada, pēdējā brīža ceļojumi var ieinteresēt. Jo, sākot pētīt šo sfēru, atklājas daudz aktuālu lietu, saistītu gan ar piedāvājumu veidu, gan ar cenām. No sākuma varbūt rodas iespaids, ka ceļojumu meklējumi ir sarežģīti, un ļoti trūkst skaidrības. Tomēr, pēc kāda laika, viss ir krietni saprotamāks, tiek iepazīti piedāvājumi, izkristalizējas zināmi kritēriji. Un dodas atvaļinājumā. Varbūt reizi pusgadā, varbūt retāk, varbūt biežāk. Varbūt uz kaimiņzemi, vai aiz tūkstošiem kilometru… Varbūt tur, varbūt šeit…

Publicitātes foto/pixabay.com

Tā lūk, karstie ceļojumi ir aizraujoša tēma, jo gribās nomainīt apkārtējo vidi, apciemot kādu nepazīstamu valsti. Tā kā nākas iet uz zināmiem kompromisiem (nekavēties un, atrodot piedāvājumu, doties ceļojumā), šādi izceļošanas varianti tiek piedāvāti lētāk. Citreiz nav nekādu kompromisu un arī cena pievilcīga. Kā “uztrāpīsiet”, tā arī būs.

LA.lv