Kokteilis
Stilo

Pēc ziemas restartējies un atjauno enerģiju, izbaudot SPA un ūdens procedūras0

Publicitātes foto

Gada tumšajos un aukstajos mēnešos ķermenim trūkst gaismas, siltuma, tiek arī iztērētas vasarā un rudenī uzkrātās vitamīnu rezerves, tāpēc pavasara nogurums ir kaut kas pavisam reāls, ar to sastopas daudzi cilvēki.

Viens no viediem, kā uzlabot savu pašsajūtu pēc garās ziemas un jau daudz mundrākiem sagaidīt pavasari, ir noorganizēt sev relaksējošu un tajā pašā laikā uzmundrinošu atpūtu kādā SPA un ūdens procedūru centrā. Tā ir ļoti laba vieta, kur parūpēties gan par savu ķermenisko, gan garīgo komfortu. Vēl labāk, ja šo atpūtu izbauda kopā ar tuviem un mīļiem cilvēkiem – ģimeni vai draugiem.

Ūdens maģiskais spēks

Dažādas ūdens procedūras un to pozitīvā ietekme gan uz fizisko, gan garīgo veselību cilvēkiem ir zināma jau gadsimtiem. Protams, ka katrs laikmets ienes savas korekcijas un papildina šo dabas doto spēku ar kaut ko jaunu. Piemēram, mūsdienīgu ūdens procedūru priekšrocība ir tā, ka varam tās izbaudīt patiešām harmoniskā, skaistā un ērtā vidē, kur padomāts par katru sīkumu.

Ikviens taču ir novērojis, ka pat pēc ikdienišķas dušas vai vannas jūtas nedaudz labāk, mundrāk. Ir sajūta, ka noņemti ne tikai netīrumi, bet arī negatīvās emocijas un domas. Tad padomājiet, cik daudz lielāku pozitīvo efektu uz pašsajūtu sniedz SPA centra ūdens relaksācijas zona ar dažādiem baseiniem, vannām, kurās var izbaudīt masāžas efektu un citas ekstras. Ūdens atslābina muskulatūru, mazina saspringumu un sāpes ķermenī, palīdz prātam nomierināties.

Izbaudi meistaru profesionālo pieskārienu

SPA centri parasti piedāvā saviem apmeklētājiem izbaudīt ne tikai relaksējošas ūdens procedūras, bet arī ļauties prasmīgu meistaru rokām dažāda veida masāžās un skaistumkopšanas procedūrās, kas uzlabo fizisko pašsajūtu, atjauno un aktivizē ādas tonusu un mirdzumu, palīdz izvadīt no organisma nevajadzīgās un kaitīgās vielas.

Pēc ziemas noteikti ir ieteicams attīrīt un sakārtot savu ķermeni. Masāžas un skaistuma procedūras to palīdzēs izdarīt efektīvāk. Ja vēl to apvieno ar kādu sulu kūri, veselīgiem uztura paradumiem un fiziskajām aktivitātēm, tad efekts būs pavisam labs.

Publicitātes foto

Kuru SPA centru izvēlēties?

SPA Rīgā un visā Latvijā ir samērā izplatīts pakalpojums, it īpaši tajās vietās un pilsētās, ko iecienījuši tūristi, piemēram, Rīgā, Jūrmalā, Siguldā, Liepājā. Protams, ka ir arī izvēle klusākās un attālākās vietās.

SPA Rīgā ir laba izvēle, ja ir ierobežots laiks, ja grib atpūsties tikai dienas SPA. Tāpat SPA Rīgā patiks tiem, kuri ikdienā neuzturas galvaspilsētā un grib izbaudīt tās šarmu, apvienojot to ar lielisku atpūtu kādā no SPA centriem Rīgā. Un to ir patiesi daudz.

Viens no iecienītiem un augsti novērtētiem SPA Rīgā ir, “ESPA”, kas atrodas pašā Rīgas sirdī. Tas ir pieczvaigžņu SPA centrs ar izsmalcinātu interjeru un vairākiem stāviem. To iecienījuši gan vietējie, gan ārvalstu viesi.

Tomēr SPA centra izvēli vislabāk vienmēr saskaņot ar savām vēlmēs, finansiālājām iespējām, ģeogrāfiskajām ērtībā, jo tikai tad atpūta sniegs cerēto gandarījumu un labsajūtu.

Vairāk par iespējām apmeklēt SPA Rīgā un citviet Latvijā varat uzzināt:

https://www.lieliskadavana.lv/veselibai-un-labsajutai/udens-relaksacijas-centri.

Laba dāvana tiem, kuriem tuvojas svētki

SPA un ūdens procedūru apmeklējums būs arī ļoti laba un vērtīga dāvana tiem draugiem un tuviniekiem, kuriem tuvākajā laikā gaidāmi svētki. Ja vēl neesat sagādājuši dāvanu, tad iesakām ieskatīties interneta veikala www.lieliskadavana.lv ūdens relaksācijas centru piedāvājumu klāstā, kur var atrast kaut ko katrai gaumei un finansiālajām iespējām. Pieejami SPA piedāvājumi ne tikai Latvijā, bet arī Lietuvā un Igaunijā.

LA.lv