Kokteilis
Stilo

Pēc ziemas resnākam liek izskatīties nevis liekie kilogrami, bet ķermeņa tūska!0

Foto – Shutterstock

Uz pavasara pusi pie speciālistiem bieži vēršas sievietes, kas ir noraizējušās par to, ka pa ziemas mēnešiem kļuvušas smagnējākas, lielākas, kā viņas pašas bieži emocionāli apgalvo – kļuvušas resnākas. Pie vainas ne vienmēr ir liekie kilogrami, bieži tā ir ķermeņa tūska, kas ir īpaši izteikta tieši sievietēm.

Vienkāršiem vārdiem izskaidrojot, tūska nozīmē to, ka cilvēks izskatās pietūcis un, protams, arī jūtas smagnējāks. “Ķermeņa tūskai pamatā visbiežāk ir vāja limfas cirkulācija, un to ļoti ietekmē mūsdienu dzīvesveids – sēdošs darbs vai arī gluži otrādi – augu dienu darbs, stāvot kājās, mazkustīgs dzīvesveids, neveselīgs uzturs, protams, tūskai var būt arī citi iemesli – bieži to izraisa hormonālas izmaiņas, iedzimtība u.c.

Lai mazinātu tūsku, ir nepieciešams iekustināt limfu, un pats vienkāršākais veids, kā to panākt, ir masāža, īpaši tāda, kuras laikā uz ķermeni iedarbojas ar vakuumu.

Salona “Babor Beauty SPA Alberts” kosmetoloģe, vakuummasāžas speciāliste Inga Saulīte skaidro: “Veicot vakuummasāžu ar speciālu aparātu un pielietojot īpašu masāžas tehnoloģiju, tiek panākts, ka limfa, asinsrite, līdz ar to arī vielmaiņa darbojas daudz ātrāk. Tieši tādēļ pēc vakuummasāžas procedūrām sievietes, būdamas emocionālas būtnes, efektu redz gandrīz uzreiz – fiziski jūtas vieglākas, turklāt, novēršot ķermeņa tūsku, zūd arī centimetri, tāpēc izskats uzreiz ir slaidāks, garastāvoklis labāks un iedvesma cīnīties tālāk.”

Vakuummasāžu bieži veic, lai novērstu tūsku – smaguma sajūtu kājās, kā arī to izvēlas topošās māmiņas, jo tā ir viena no procedūrām, ko var droši veikt arī grūtniecības laikā.

Protams, tikai ar vakuummasāžu labu rezultātu sasniegt būs grūti – ikdienā, un īpaši periodā, kad veic vakuummasāžas kursu, jālieto pietiekami daudz ūdens – apmēram 2-2,5 litri dienā, jo tas ir nepieciešams, lai organisms spētu sevi attīrīt. Protams, dienas režīmā jāievieš arī fiziskās aktivitātes un pilnvērtīgs uzturs,” norāda Inga Saulīte.

Turklāt vakuummasāža dod arī vēl citus labumus, piemēram, novērš celulītu. Celulīts būtībā ir nepareizas formas taukaudi, kas rodas tādēļ, ka, limfai un asinsritei necirkulējot kā nākas, veidojas tā dēvētie limfas sastrēgumi. Ar vakuummasāžas palīdzību taukaudi, kas veido celulītu, tiek sašķelti un izvadīti no organisma.

Saistītie raksti

Vakuummasāža nostiprina un ar to var pacelt nošļukušu ādu, piemēram, uz dibena, kājām, roku augšdelmiem, vēdera, dekoltē zonā, tāpat ar to var pacelt noslīdējušu sejas ādu – vaigus, lūpu kaktiņus, kā arī ļoti efektīvi novērst dubultzodu.

Sievietēm pēc grūtniecības vakuummasāža lieliski palīdz savilkt vēdera ādu, savukārt pēc ķeizargrieziena veicina labāku rētas dzīšanu, tā veidojas vienmērīgāka un vizuāli nemanāmāka.

LA.lv