Madonas estrādē 28. jūlijā notiks jau astotais populārās mūzikas festivāls “Zelta šlāgeris 2018”, kurā kā īpašie viesi uzstāsies grupa “Ducele”. Festivāla klausītājiem būs atkalredzēšanās ar grupām “Kantoris 04”, “Zeļļi”, “Tērvete”, “Riči”, “Liepavots”, “Muiža”, “Mākoņstūmēji”, “Mīlas snaiperi” un dziedātajiem Viktoru Lapčenoku, Aināru Bumbieri, Gunāru Meijeru, Sandi Dubovu, bet pasākumu vadīs aktieris Guntis Skrastiņš. Savukārt nakts ballītē spēlēs grupas “Credo” un “Bruģis”.

Vasaras vidu šlāgermūzikas cienītāju ceļi ved uz Vidzemes sirdi Madonu, kur notiek saulainākais šlāgermūzikas festivāls Latvijā. Par festivālu un tā īpašo auru vaicāju grupas “Tērvete” un “Mīlas snaiperi” līderim Artūram Reinikam. “Tas ir viens no retajiem Latvijas vasaras muzikālajiem šlāgerfestivāliem, kurā nekad neesam atteikuši piedalīties! Iemesli ir šādi: festivāla organizācija vienmēr ir līmenī – ir padomāts par mūziķu ērtībām un labsajūtu. Demokrātiska komunicēšanās ar faniem, kad nav nekādu šķēršļu satikties, parunāties, nofotografēties. Vienmēr festivāls ir ļoti labi apmeklēts, ar ko ne visi citi festivāli var palepoties! Festivāla apmeklētāji ir ļoti atvērti un ar prieku dāvā pozitīvās emocijas un mīlestību saviem māksliniekiem uz skatuves – mēs visi esam uz viena viļņa! Nav mazsvarīgi, ka var nobaudīt garšīgos mājražotāju lauku labumus,” uzskaita Artūrs. Arī šogad viņi ir sagatavojuši ko īpašu šim pasākumam. “Šogad “Tērvetes” muzikālās programmas otrajā pusē uz skatuves pievienosies liderīgie “Mīlas snaiperi”, kas Madonas skatītājiem arī nav gluži sveši. Tā kā “Tērvete” šogad atzīmē pastāvēšanas 30. gadadienu, mūsu uzstāšanās koncertā būs nedaudz garāka kā parasti. Sākotnēji bija doma klausītājiem prezentēt pašas jaunākās dziesmas, kas vēl nav skanējušas Madonā, jo tradicionāli Madonā nekad neatkārtojam iepriekšējā gadā dziedāto. Tomēr, aprunājoties ar producentu Jāni Kļaviņu, nospriedām, ka “Tērvetes” jubilejas gadā būtu labi apkopot visu gadu labākās dziesmas, ko grupa ir izpildījusi Madonā,” atklāj Artūrs.

Šogad “Zelta šlāgerī” īpašie viesi būs grupa “Ducele”. Gada laikā grupai ir izveidojies paprāvs fanu pulks. “Grupai šī būs pirmā reize “Zelta šlagerī”. Jūtamies pagodināti, ka šajā festivālā esam īpašie viesi. Esam aktīvi. Muzicējam tikai gadu, bet mums jau lēnām veidojas fanu klubs, kas nāk uz mūsu koncertiem krāsaini, tādi Grīziņkalna pašpuikas krāsainos tērpos. Ceram, ka tādus redzēsim arī “Zelta šlāgerī”,” teic Arnis Veisbārdis un atklāj iemeslus, kāpēc tieši viņi šogad ir īpašie viesi: “Mūsu koncertos cilvēki dzied līdzi. Viņiem patīk, un mums arī prieks. Paši sevi saucam par ekoloģisko mūzikas grupu, tāpēc ka spēlējam akustiski – brīvi, varam spēlēt brīvā dabā, putniem dziedot. Esam tādi, kādi esam – dabiski bez piejaukuma. Muzikāli mums ir daudzu žanru sajaukums pop-folk-hispter-roks. Grupā esam apvienojušies katrs no sava stila. Tautas dziesmas mēs spēlējam tā, kā jūtam, katrs pienesam kaut no sevis, un tā veidojas tās mūsu dziesmas. Mums pašiem patīk. Veidojas tāds interesants stils. Gatavojam jauno albumu, kura nosaukums varētu būt “Kā i tā i”, kas būs veltīts tēmai par mūžīgi bēgošajiem – līgavu un līgavaini, bet viss jau beidzas laimīgi ar lielām lustēm. Esam darba procesā.”

Paralēli festivāla muzikālajai daļai apmeklētājus gaidīs smeķīgs alus, gardas uzkodas, konkursi, balvas un izklaides. Nakts ballīti vadīs DJ E. E. Edžiņš.

Kad un kur?

  • 28. jūlijā plkst. 18.00 Madonas estrādē
  • Biļetes “Biļešu paradīzes” kasēs, www.bilesuparadize.lv
  • Cena: 5 eiro; pasākuma dienā 10 eiro.