Pēc skandalozās Valērija Maligina mantojuma lietas atrisinājuma, Elīna Maligina, šķiet, beidzot var sākt dzīvot pati savu dzīvi. Viņa ir devusies uz Vīni, kur pavadījusi bezrūpīgus vakarus kopā ar bijušo vīru, teātra režisoru, Dž.Dž. Džilindžeru un viņa dzīvesbiedri, raksta žurnāls “Privātā Dzīve”.

Aizkulisēs runā, ka Elīna no sava mirušā vīra, miljonāra Valērija Maligina, mantojumā saņemšot 10 miljonus euro, tiesa, nauda būs jādala ar Elīnas advokātiem, kas viņu pārstāvēja šajā lietā. Par to, kā viņa iegūto summu ieguldīs vai tērēs, Elīna neatklāj.

Pagājušās nedēļas nogalē Elīna atradās Vīnē, restorānā “Kornat”, kur viņa baudījusi vīnu kopā ar meitas Hannas tēvu, savu bijušo vīru Dž.Dž. Džilindžeru un viņa jauno sievu Ingu.

Elīna ar bijušo vīru – Dailes teātra māksliniecisko vadītāju Dž.Dž. Džilindzēru abu attiecību sākumā 2010.gadā:

Foto: LETA
Dailes teātra režisors Dž.Dž. Džilindžers un aktrise Elīna Dzelme piedalās teātra pirmajā jaunās sezonas sanāksmē. Foto: LETA

Kā zināms, Vīne jaunajai māksliniecei kļuvusi par tuvu un mīļu vietu, jo tieši šeit viņa apmetās laikā, kad bija pašķīrusies ar miljonāru Valēriju Maliginu, kā arī šī gada aprīlī tieši šeit tika atklāta Elīnas personālizstāde.