Kokteilis
Apbrīno

Pēc emocionāla strīda Keita Midltone atvainojusies Meganai, pasniedzot ziedu pušķi0


Keita Midltone, Megana Mārkla un Pipa Midltone apmeklē Vimbldonas tenisa turnīru.
Keita Midltone, Megana Mārkla un Pipa Midltone apmeklē Vimbldonas tenisa turnīru.
Foto: ZUMAPRESS/ SCANPIX/ LETA

Kļuvis zināms, kad un kādā veidā noticis milzīgs strīds starp Meganu Mārklu, viņas vīru, princi Hariju, princi Viljamu un viņa sievu Keitu Midltoni.

Atsvešinātās attiecības starp princeses Diānas dēliem iestājušās tieši Meganas Mārklas dēļ. Princis Viljams esot uzskatījis, ka bijusī amerikāņu aktrise nav cienīga kļūt par viņa jaunākā brāļa sievu. Nesteigties ar kāzām princim Harijam ieteica arī viņa vectētiņš – karalienes Elizabetes II vīrs, princis Filips.

Neskatoties uz radinieku neapmierinātību, kāzas notika 2018.gada 19.maijā. Bet jau pēc dažām dienām, kā kļuvis zināms, starp princi Viljamu, Keitu Midltoni, princi Hariju un Meganu Mārklu izcēlās briesmīgs strīds. Par tā iniciatoru kļuva pats princis Harijs.

Pēc tam, kad Keitas un prinča Viljama bērni bija devušies gulēt, Harijs ņēmās pārmest savam brālim, ka ne viņš, ne Keita kāzās nav izrādījuši viņam nepieciešamo atbalstu. Emocionālais prinča Harija “sprādziens” viņa brāli, princi Viljamu un Keitu pārsteidza nesagatavotus. Tiek arī ziņots, ka šajā strīdā klāt bijusi arī pati Megana, kura, tiesa, nav bildusi ne vārda, raksta izdevums “Daily Mail”.

Keita un Viljams esot centušies pārliecināt Hariju par to, ka, ja viņi arī esot kļūdījušies, tad turpmāk apsolās izrādīt atbalstu viņam un viņa sievai Meganai. Nākošajā dienā pēc briesmīgā strīda, Keita esot apciemojusi Meganu un kā atvainošanos pasniegusi viņai ziedu pušķi. Tāpat viņa piedāvājusi kopā apmeklēt Vimbldonas tenisa turnīru.

Saistītie raksti

2018.gadā abas dāmas patiešām apmeklēja šo tenisa spēli. Taču bija redzams, ka viņu starpā valda saspīlējums. Daudz dabiskāk un patiesāk abas hercogienes izskatījās šī gada Vimblodnas tenisa spēļu laikā.

Šogad pavasarī princis Harijs un Megana Mārkla pārcēlās no Kensingtonas pils, kur aizvien mitinās princis Viljams un Keita Midltone, uz Frogmoras namu. Pēc tam Megana presē atzinās, ka Kensingtonas pilī esot ļoti nomācoša atmosfēra.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Nedēļas nogalē “Engure Cafe” pagalmā bezmaksas koncertā uzstāsies “The Sound Poets” un “Laika Suns”
20 stundas
AK
Aija Kaukule
Kokteilis
Katrīne Sauliete: “Brīži, kad sēžu noraudājusies vai rāju bērnus, – tas paliek ārpus mana profila. Sociālajā vidē vajag laimīgus cilvēkus”
Intervija 21 stundas
ZD
Zane Dzene
Kokteilis
VIDEO: īsais kurss Itālijas kino vēsturē
22 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Cīņa par latviskiem bērnudārziem Rīgā vairs nav bezcerīga?
1 stunda
LE
LETA
Pasaulē
Negaisā Polijas un Slovākijas Tatros dzīvību zaudējuši pieci cilvēki
11 stundas
LE
LETA
Latvijā
Atklāj prezidenta Egila Levita padomnieku algas
1 stunda
SK
Skaties.lv
Latvijā
Zināms, cik no 47 glābējsilītes bērniem atgriezušies savās bioloģiskajās ģimenēs
1 stunda
LE
LETA
Dabā
Diena gaidāma silta un vējaina
1 stunda