Kokteilis
Apbrīno

Imants Frederiks Ozols atradis jaunu darbu0


Imants Frederiks Ozols
Imants Frederiks Ozols
Foto – Zigmunds Bekmanis

Kanāls RīgaTV 24 šajā rudenī programmu papildina ar jaunu interaktīvu raidījumu “Uz līnijas”, kuru vadīs pazīstamais žurnālists, austrumpētnieks un skolotājs Imants Frederiks Ozols.

“Uz līnijas” būs citāda formāta televīzijas raidījums, kura saturu vienlīdz veido gan vadītājs, gan arī skatītājs. Tiešraides interviju laikā ikvienam skatītājam būs iespēja iesaistīties, uzdodot jautājumus raidījuma viesim. Skatītāju iesaiste raidījumā notiks gan ar sociālo tīklu palīdzību, gan telefona zvaniem, gan īsziņām.

Pirmie uz raidījumu pie Imanta Frederika Ozola tiks aicināti jaunie 13. Saeimas deputāti, kuru vairumam vēlētāji dāvājuši uzticību, paļaujoties uz solīto un viņu radīto tēlu, nevis “taustāmu” rezultātu politikā. Tieši viņi nonāks uz līnijas ar skatītāju jau no 26.novembra katru darbadienas vakaru pulksten 18.30!

Raidījumā “Uz līnijas” ik darbadienas vakaru tiks intervētas sabiedrībā aktuālas personas ar mērķi uzzināt viņu viedokli par aktuālām problēmām, iepazīstot viņu personības profesionālo un personisko pusi, un gūstot atbildes uz sabiedrībai svarīgiem jautājumiem.

“Atstājot savu ārpolitikas raidījumu lieliskajiem Latvijas Televīzijas kolēģiem, biju cieši pārliecināts, ka iepauzēšu ar mediju darbu. Vismaz iekams nebūs uzrakstīta disertācija. Izrādījās, ka to nemaz nevaru. Ēters – ir mana “uzlāde”. Pietika ar vienu sarunu ar RīgaTV 24 radošo komandu, lai zinātu, ka es tur gribu būt. Un man prieks, ka šī sajūta izrādījās abpusēja.

Bija arī jautājums: – “Vai mani nemulsina tematika? Šīs nebūs ārlietas. Vismaz ne tīrā veidā.” Nē! Tas ir izaicinājums. Zināmā mērā atgriešanās pie tā, ko, ienākot žurnalistikā, darīju vēl kā rakstošais žurnālists. Un vēl – tas ir izaicinājums redzēt, vai tie, kas ietekmē mūsu dzīvi – Saeimā, valsts iestādēs, viedokļu līderi utt., vai viņi vienlaikus spēj just gan pasaules elpu, gan arī atcerēties par mūsu pašu cilvēku” stāsta Imants Frederiks Ozols.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
No šodienas Latvijā pieejams YouTube Music
22 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Megana Mārkla netīšām izpļāpājas, ka karaliskā dzīve viņai šķiet apgrūtinoša
22 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Renārs Zeltiņš pārvērtē savus spēkus – vēlas izaicināt, bet kaut kas noiet greizi
22 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

KD
Krista Dzidzēviča
Veselam
“Sabiedrība ir neizglītota!” Kādēļ neprotam pieņemt cilvēkus ar invaliditāti?
43 minūtes
IM
Ingrīda Mičāne
Ekonomika
“Nevis “ar masu”, bet ar kvalitāti par pieņemamu cenu.” Liepājā ražo plāksterus NVS “brūcēm”
3 stundas
LE
LETA
Laukos
Vasaras aveņu raža šogad padevusies laba, ar rudens avenēm – švakāk
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Petraviča nepatīkami pārsteigta par bāriņtiesu neieinteresētību atrast bērnam ģimeni
1 stunda
MZ
Māris Zanders
Latvijā
Māris Zanders: Ļaudis šajā koalīcijā tik viegli aizvainojami, ka bail
2 stundas