Kokteilis
Dzīvo

Paziņo “The Cranberries” solistes nāves iemeslu: reibumā noslīka viesnīcas vannā…0


Īru rokgrupas “The Cranberries” soliste Doloresa O’Riordana koncertā 2000.gadA 29.aprīlī, Dublinā.
Īru rokgrupas “The Cranberries” soliste Doloresa O’Riordana koncertā 2000.gadA 29.aprīlī, Dublinā.
Foto – LETA/REUTER

Īru rokgrupas “The Cranberries” soliste Doloresa O’Riordana zaudējusi dzīvību, alkohola intoksikācijas rezultātā noslīkstot viesnīcas vannā, ceturtdien pavēstīja koroners.

46 gadus vecā O’Riordana, kas janvāra vidū tika atrasta mirusi vannā Londonas viesnīcā, mirusi “traģiskā negadījumā”, koroners sacīja tiesas sēdē Vestminsteras Koronera tiesā.

Policijas amatpersona sēdē sacīja – viņa redzējusi, ka dziedētāja atrodas vannā un viņas “deguns un mute pilnībā bija zem ūdens”.

Viesnīcas numuriņā atrastas vairākas tukšas alkohola pudeles un recepšu medikamenti.

Toksikoloģisko izmeklējumu rezultātā O’Riordanas asinīs konstatēts “terapeitisks” medikamentu līmenis, bet alkohola līmenis asinīs četras reizes pārsniedzis normu, kas pieļaujama, sēžoties pie auto stūres.

O’Riordana bija ieradusies Londonā, lai strādātu ierakstu studijā. Laikā pirms aiziešanas no dzīves viņa saņēma palīdzību, lai risinātu garīgās veselības problēmas.

Mākslinieces bērēs Limerikā piedalījās vairāki tūkstoši cilvēku.

“The Cranberries” guva lielus starptautiskus panākumus 90.gadu sākumā un vidū. Grupas pazīstamāko hitu vidū ir tādas kompozīcijas kā “Linger”, “Dreams” un “Zombie”.

LA.lv