Kokteilis
Baudi

Pavisam drīz kulta seriāla “Troņu spēle” beidzamā sērija: bukmeikeri pārliecināti, ka Pūķu karaliene mirs0

Publicitātes foto

Noslēgums pasaulē populārajam seriālam “Troņu spēle”, kam daudzi skatītāji aizrautīgi seko jau 8 gadus, gaidāms pavisam drīz: pēdējās sērijas pirmizrāde ASV notiks svētdienas, 19. maija vakarā, bet Latvijā tā būs pieejama pirmdienas rītā.

Miljoniem seriāla fanu ar nepacietību gaida, kā gan viss atrisināsies pēc šaušalīgi varmācīgajiem notikumiem pirmspēdējā sērijā. Betsafe bukmeikeri nekautrējas izteikt savu redzējumu, kā ļoti augstu vērtējot varbūtību, ka ziemeļu valdnieks Džons Snovs (Jon Snow) pēdējā sērijā nogalinās pūķu karalieni Denerisu Tergerijanu (Daenerys Targaryen), šādai iespējamībai dodot 83%. Tiesa gan, saistībā ar iespējamo Denerisas nonāvēšanu tiek minēts vēl kāds vārds – bukmeikeri pieļauj 50% iespējamību, ka viņu noslaktēs Arja Stārka (Arya Stark). Varbūtība, ka slepkavības ierocis būs tieši zobens vai duncis, vērtēta ar 85%. Pūķu karalienes izredzes palikt dzīvai pēdējā sērijā vērtētas vien ar 20% varbūtību.
Savukārt par galveno favorītu Westeros valdnieka lomai bukmeikeru vērtējumā joprojām uzskatāms Brens Stārks (Bran Stark); viņa izredzes kāpt Dzelzs tronī vērtētas ar 83% iespējamību. Jāpiebilst, ka tuvākajai sekotājai izredzes iegūt troni ir stipri zemākas. Varbūtība, ka Sansa Stārka (Sansa Stark) valdīs pār septiņām karaļvalstīm, tiek lēsta vien 20% robežās.
Vai esat aizdomājušies par to, kā beigsies šis leģendārais seriāls un kurš no varoņiem pateiks pēdējo frāzi? Betsafe bukmeikeru vērtējumā galvenie favorīti uz šo lomu ir Samvels Tārlijs (Samwell Tarly) (50%), Tirions Lenisters (Tyrion Lannister) (33%) un Džons Snovs (33%).

Troņu spēle nenoliedzami jau ir kļuvusi pār pēdējās desmitgades ikonu un pulcējusi milzīgus fanu pūļus visa pasaulē, tostarp arī Latvijā. Šis pretrunīgais seriāls izpelnījies iespaidīgu skaitu balvu, kā arī kļuvis par rekordistu daudzās kategorijās, piemēram, kļuvis par skatītāko seriālu pasaulē, saņēmis visvairāk Emmy balvas, kā arī ieguvis visu laiku dārgākā seriāla titulu.

Seriāls uzņemts pēc rakstnieka Džordža R. R. Mārtina romānu sērijas “Dziesma par ledu un uguni” (A Song of Ice and Fire) motīviem, kuras pirmās daļas nosaukums ir “Troņu spēle” (A Game of Thrones). Seriāls ASV tiek pārraidīts televīzijas kanālā HBO kopš 2011. gada 17. aprīļa. Lai gan pavisam drīz klajā nāks kulta seriāla pēdējā sērija, tomēr jau šajā vasarā uzsāks filmēšanu jaunam seriālam, kas radīts, balstoties uz R.R. Mārtina darbu motīviem. Tas attēlos notikumus, kas risinājušies pirms Troņu Spēlē atainotā laikmeta.

Seriāla “Troņu spēle” 8.sezonas treileris:

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: kura dvēseles puse tevī ir dominējošā – gaišā vai tumšā?
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO, VIDEO. Megana Mārkla draudzenes kāzās kārtējo reizi rupji pārkāpusi karaliskās ģimenes etiķeti
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Latviešu fotogrāfs – starp TOP 100 labākajiem kāzu fotogrāfiem pasaulē: “Tev ir jāsajūt, ka tūlīt kaut kas notiks!”
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

GS
Gundega Skagale
Dabā
Visbiežāk cilvēki kļūdās, šķirojot dažādos plastmasas atkritumus
14 minūtes
LE
LETA
Dabā
Dienas vidū gaisa temperatūra valstī no +6 līdz +19 grādiem
5 stundas
LE
LETA
Ekonomika
Apsvērs iespēju 2 eiro piemiņas monētām noteikt lielāku tirāžu
8 stundas
FG
Franks Gordons
Pasaulē
Franks Gordons: Ne katru konfliktu var iesaldēt
7 stundas
LE
LETA
Latvijā
Latvijā turpina pieaugt alkohola patēriņš uz vienu iedzīvotāju
7 stundas