Kokteilis
Mīli

Pavisam atklāti: 4 izplatītākie iemesli, kāpēc guļamistabā tev ir garlaicīgi0

Foto: Shutterstock

Pateicoties plašsaziņas līdzekļiem, filmām un dažādām grāmatām, sabiedrībā pastāv maldīgi uzskati par intīmajām attiecībām. Uzsākot jaunas attiecības, partneri nereti viens no otra sagaida vēl nepieredzētu kaislīgu seksuālo pieredzi. Bieži vien, iepazīstot viens otru viņi arī to ir spējīgi sniegt, taču kaislīgu intīmo un emocionālo attiecību uzturēšana ilgtermiņā ir diezgan sarežģīta. Nereti pat saprotot, ka intīmo mirkļu laikā tu jūties garlaikots un sākotnēji kaislīgās pieredzes tevi nespēj vairs aizkustināt.

Lūk, 4 izplatītākie iemesli, kāpēc guļamistabā tu vari justies garlaicīgi. Galu galā, ja vēlies ilgstošās attiecībās piedzīvot ilgstoši labu seksuālo pieredzi, sāc apzināties savas nepilnības!

1. Jūs nespējat runāt par savām seksuālajām vēlmēm

Foto: Shutterstock

Daudzi cilvēki pieļauj milzīgu kļūdu domājot, ka tava līdzšinējā seksuālā pieredze būs interesanta visiem un ilgstoši. Katram no mums ir savas seksuālās vēlmes, katram savs baudas slieksnis un intereses izmēģināt ko jaunu. Protams, sākotnēji sarunas par intīmajām vēlmēm varētu šķist ļoti neierastas, taču tādējādi jūs veicināsiet savstarpēju uzticību un līdz šim nepieredzētu seksuālo pieredzi. Intīmās attiecības ir jāpilnveido un jākopj tāpat kā emocionālās attiecības.

2. Jūs izmēģināt “nepareizās” mīlēšanās pozas

Būsim godīgi, pieaugušo filmu cienīgi kadri guļamistabā ne vienmēr ir piemēroti. Bieži vien tie ir ne vien neērti, bet arī sāpīgi, neinteresanti un pat neiespējami. Ne vienmēr tās pozas, par kurām runā sabiedrībā vai kuras tiek aprakstītas kā TOP kaislīgākās un baudpilnākās, tādas šķitīs arī jums, jo katram ir sava seksuālā interpretācija. Piemēram, ir neskaitāmi cilvēki, kuri misionāra pozu uzskata par vienu no visgarlaicīgākajām pozām pasaulē, kamēr citiem tā šķiet kaislīga, emocionāla un baudpilna. Runājiet, eksperimentējiet un izmēģiniet arvien jaunas mīlēšanās pozas, lai noskaidrotu, kura no tām jums abiem šķiet visērtākā un aizraujošākā.

3. Ir nepieciešams laiks, lai iepazītu otra ķermeni

Foto: Shutterstock

Protams, ikviena intīmie orgāni atšķirsies gan pēc izmēra, gan izskata. Un ir pilnīgi normāli, ka jums ir nepieciešams laiks, lai izpētītu un iepazītu vienam otru. Noskaidro partnera jutekliskāko vietu un to, kādi pieskārieni viņam patīk, un kurās ķermeņa vietās viņš tos vislabāk vēlas sagaidīt. Pat vissīkākā nianse var stimulēt līdz šim neizjustu seksuālo baudu.

4. Tu neesi gatavs pārmaiņām

Ikvienam jāapzinās, ka seksuālās vēlmes, vajadzības un sajūtas ar laiku mainās. Tāpēc nebaidies no pārmaiņām, un ļaujies kaislīgiem eksperimentiem guļamistabā. Tas sniegs ne vien jaunas sajūtas, bet ļaus no jauna iepazīt savu partneri un pacels intīmās attiecības jaunā līmenī.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TOP 5 noderīgas aplikācijas koncertu un festivālu apmeklētājiem
13 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Vasaras izskaņā Lucavsalā notiks viens no lielākajiem brīvdabas tehnoloģiju festivāliem Eiropā
13 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Latvijā radīts pirmais bezgrēka saldējums: tikpat garšīgs, bet mazāk kaloriju
13 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Vai reģionālās augstskolas saglabāsies? Saruna ar Ventspils Augstskolas rektoru Kārli Krēsliņu
4 stundas
LA
LA.LV
Dabā
Septiņas dienas valdīs vasarīgi silti laika apstākļi: jaunākā prognoze
8 stundas
FG
Franks Gordons
Pasaulē
Franks Gordons: Mostas “slēpti ārzemju aģenti”
5 stundas
LA
LA.LV
Sports
FOTO: “Liepāja” un “Ventspils” soļo tālāk, “RFS” sāpīgs zaudējums un Eirokausu sezonas beigas
2 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
Kādi izskatīsimies vecumā: “FaceApp” tapusi Krievijā. Vai tā ir droša?
2 stundas