Nedēļu pavadījis Gaiļezera slimnīcā, kur ārstējis kuņģa čūlas plīsumu, ārstēšanos mājās turpina pazīstamais aktieris Jānis Paukštello (67).

Žurnālā “Privātā Dzīve” aktiera sieva Elīna atklāj, ka situācija oktobra vidū bijusi ļoti nopietna. “Tā kā Jānim ļoti sāpēja mugura, viņš bija iedzēris papildu devu pretsāpju tablešu. Droši vien vainīgs bija stress… Rezultātā – kuņģa čūlas plīsums, bet varēja notikt nopietna asins saindēšanās.” Tā kā Jānim nepatīk gulēt slimnīcā, tad panākta vienošanās, ka aktieris ārstēšanos turpinās mājās un ir cerība, ka jau drīzumā viņu atkal ieraudzīsim izrādē “Tobāgo!”.

Savukārt jau gandrīz divus mēnešus smagas veselības problēmas piemeklējušas talantīgo režisoru Mihailu Gruzdovu (66). Žurnāla “Privātā Dzīve” rīcībā nonākusi informācija, ka vairāk nekā mēnesi pavadot P. Stradiņa Klīniskajā universitātes slimnīcā, režisors ir atstājis Reanimācijas nodaļu un atlabst citā ārstniecības iestādē.

Režisora dzīvesbiedre aktrise un režisore Indra Roga nekādus komentārus par Gruzdova veselības stāvokli nesniedz. Tomēr pats Gruzdovs kādā intervijā minēja, ka jau 2005. gadā bijis vairākās ārstniecības iestādēs, kur viņam veikts ķīmijterapijas kurss.