Kokteilis
Baudi

Pasaulslavenais reperis 50 Cent nofilmējies vienā no galvenajām lomām grāvējā “Zagļu medības”0

Publicitātes foto

Piektdien, 16. februārī Latvijas kinoteātros sāks izrādīt kriminālsāgu “Zagļu medības” (“Den of Thieves”), ar pasaulslavenā repera, producenta un aktiera, 50 Cent dalību, turklāt vienā no galvenajām lomām.

“Zagļu medības” ir skarba un spraiga detektīvfilma par Losandželosas apgabala šerifa departamenta elites vienības vīriem un trim slīpētākajiem banku laupītājiem valstī, kuru ceļi krustojas brīdī, kad zagļu trijotne nolemj īstenot šķietami neiespējamu noziegumu – aplaupīt Federālo rezervju banku Losandželosas centrā.

Filmas režisors un scenārija autors ir Kristians Gudegasts (“Londonas krišana”), savukārt galvenajās lomās – Džerards Batlers (“Supervētra”), Pablo Šraibers (seriāls “Oranžais ir jaunais melanis”), O’Šea Džeksons juniors un jau pieminētais reperis 50 Cent.

Skandalozais reperis 50 Cent, īstajā vārdā Kērtis Džeksons, filmā “Zagļu medības” attaino vienu no laupītāju trijotnes, pavisam droši var apgalvot, ka dāžadie dzīves atgadījumi (pusaudža gados tirgojis narkotikas, par ko ticis arestēts un ir bijis sašauts vairākas reizes), dodo priekšroku un nepieciešamās zināšanas dabiski iejusties šajā tēlā.

Sava mūža laikā 50 Cent ir nofilmējies teju 30 dažādās filmās, piedalījies dažādās epizodēs neskaitāmos TV šovos un seriālos, un pat ir galvenais varonis vairākās datorspēlēs. Nevar noliegt, ka Džeksonam piemīt talants ne tikai mūzikā, kur karjeras laikā ir pārdevis albumus, sasniedzot multi-platīna statusu un kino jomā, bet arī ass prāts uzņēmējdarbībā, kur līdz 2015. gada bankrota paziņošanai, viņa kapitāls bija mērāms 155 miljonos.

Filmas treileris:

LA.lv