Kokteilis
Baudi

Pasaules mēroga šovs ar Laimu Vaikuli0

Publicitātes foto

“Arēnā Rīga” 30. martā, dienu pirms Laimas Vaikules 65. dzimšanas dienas, notiks mākslinieces solokoncerts “Laima Vaikule & Free­dom Ballet”. Skatītājus gaida vērienīgs un mūsdienīgs pasaules mēroga šovs. Kā viesi jubilejas koncertā uzstāsies arī Intars Busulis, Jānis Stībelis, Lauris Reiniks, kā arī grupa “Dagamba”.

Pēc sešu gadu pārtraukuma Laima Vaikule gatavo īpašu solokoncertu. “Katra uzstāšanās Latvijā man ir svarīga, bet tik vērienīgs solokoncerts kā šoreiz – tas ir rets un īpašs notikums,” atklāj māk­sliniece. Koncerts tiks aizvadīts divās daļās, kopskaitā publiku gaida vairāk nekā 30 unikāli priekšnesumi.

Koncerta apmeklētājus gaida lieliski Vaikules hīti latviešu un krievu valodā, izsmalcināti horeogrāfiskie priekšnesumi “Freedom Ballet” izpildījumā gan kopā ar estrādes dīvu, gan solo, tajā skaitā Iļjas Lagutenko dziesmai “Utekai”, Allas Pugačovas “Meri” un vienam no jaunākajiem Vaikules hiītiem “Orhideja melnā”. Tāpat izskanēs vairākas retas dziesmas no tikko klajā nākušās CD izlases “Leģendas. Laima Vaikule”, kā “Vienā laivā”, “Lietus pļava”, un, protams, arī plaši pazīstamie hiti “Nenāciet klāt man rudenī”, “Viss nāk un aiziet tālumā” un daudzas citas. Kopā ar grupu “Dagamba” tiks izpildīta popularitāti iekarojusī elektrosimfoniskā versija Maestro Raimonda Paula dziesmai “Par pēdējo lapu”.

“Visas manas domas, visa mana enerģija tiek veltīta šim pasākumam. Es nekad nesvinu savu dzimšanas dienu, bet šoreiz man ienāca prātā, ka varētu nosvinēt tā pamatīgi, par visiem šiem gadiem! Koncerta tēma ir mana dzīve, mani draugi un klausītāji. Varētu pat teikt – neliela atzīšanās,” atklāj Laima un pastāsta arī par saviem viesiem: “Jānis Stībelis uz skatuves garantē nevainojamu stilu un nemainīgu šarmu. Lauris Rei­niks, bez šaubām, talantīgs mūslaiku romantiskais varonis. Bet par Intaru Busuli es esmu gatava runāt bezgalīgi, bet labāk paklausīties, kā viņš dzied! “Dagamba” ir enerģija, fantastiski spēcīgs skanējums, stīgu instrumentu virtuoza pārvaldīšana un karstasinīgi ritmi. Koncertā mēs atkal parādīsim ko īpašu!”

Skatītājus priecēs arī Ukrainas kolektīva “Freedom Ballet” izsmalcinātie horeogrāfijas uzvedumi. “Esmu priecīga, ka mūsu iepazīšanās ir pārtapusi desmitos uzvedumu. Un priecīga, ka manā lielajā dzimšanas dienā mēs kopīgi iepriecināsim publiku ar pārsteidzošiem un spilgtiem priekšnesumiem”, uzsver Laima.

Unikālus vizuālus risinājumus radīs multimediju mākslinieks Māris Kalve. “Koncerta apmeklētāji klātienē piedzīvos mūsdienīgus un progresīvus skatuves tehniskos risinājumus. Lai nodrošinātu modernu scenogrāfiju un efektus, tiek plānots iespaidīgs tehnikas apjoms – divi kravas furgoni no Krievijas, divi no Lietuvas – izmantojam visas 21. gadsimta sniegtās iespējas. Negribētos arī salīdzināt šo pilnīgi unikālo pro­grammu, bet ko tādu skatītāji, iespējams, būs redzējuši Kailijas Minogas koncertos,” stāsta producente Elita Mīlgrāve.

Kad un kur?

  • 30. martā plkst. 19.00 “Arēnā Rīga”
  • Biļetes “Biļešu servisa” kasēs, www.bilesuserviss.lv
  • Cena: EUR 12,45–69,20
LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: spēkavīrs, fitnesa treneris Raivis Vidzis kļuvis par dēliņa tēti
9 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Skatītāju iemīļotās filmu un TV seriālu aktrises Anastastijas Zavorotņukas stāvoklis ļoti smags: ārsti vairs nevar cīnīties ar šo vēža formu
9 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: TV šova dalībnieks Vitālijs “iespiests stūrī” atzīstas vēl lielākos melos līgaviņām – patiesībā viņš nemaz nav brīvs vīrietis!
9 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IE
Ināra Egle
Latvijā
Pašvaldības grib piespiest valdību sarunāties
35 minūtes
LE
LETA
Latvijā
PVD pārbaudījis 13 Siguldas izglītības iestādes: kas līdz šim zināms?
49 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Valdības lēmumu dēļ Rīgas dome budžetā zaudēs 116,6 miljonus eiro
1 stunda
LE
LETA
Ekonomika
Tūrisma firmas “Prieks tūre” klienti saņems kompensācijas
13 minūtes
LA
LA.LV
Sports
“Knicks” jaunais talants visvairāk vēlas “iedankot” pāri Porziņģim
22 minūtes