Pagājušā gada vasaras nogalē bija dzirdamas dažādas baumas, ka vairāku nesaskaņu dēļ filmas “Sekss un lielpilsēta” 3. daļas uzņemšana diemžēl tiks atcelta. Taču vakardien aktrsie Sāra Džesika Pārkere savā Instagram kontā dalījās ar zīmīgu video, kas liecina par Kerijas Bredšovas atgriešanos. Video ir neiedomājami simbolisks, tajā Kerija jau atkal staigā pa Ņujorkas ielām, tērpusies kā īsta modes dāma.

Neskatoties uz jau dzirdētajām baumām, video ir apliecinājums tam, ka Sāra Džesika Pārkere vēl nebūt nav gatava atteikties no Kerijas Bredšovas lomas. Lieliska ziņa visiem “Sekss un lielpilsēta faniem”!

Savā Instagram kontā viņa raksta: “Mans draugs! Visbeidzot viņa ir gatava atgriezties. Sadarbojoties ar lieliskiem zīmoliem radām atbalstu tam, kas mums visiem rūp. Turpinājums sekos. X. SJ.”

 

View this post on Instagram

 

My old friend. She is making a brief reappearance. Partnering with a great brand and supporting a cause we all care about. More to come. X, SJ

A post shared by SJP (@sarahjessicaparker) on


Viņa bija tērpusies kā īsta lēdija un rotājusies ar aksesuāriem, kas atgādina dziedātājas Madonnas videoklipu Like a Virgin. Viņai bija tilla svārki un zeltītas krāsas blūze, kas izskatījās pilnīgi atšķirīgi no ierastā Kerijas Bredšovas balerīnas tēla Ņujorkas ielās. Pārkere liek domāt, ka filmas 3. daļa būs skatām jau pavisam drīz un tā būs labāka kā jebkad.