Nevienam nav noslēpums, ka prinča Viljama un Keitas Midltones pirmdzimtais, princis Džordžs, ir īsts brīnumbērns. Nākošais karaliskās ģimenes mantinieks regulāri redzams fotogrāfijās, smejoties kopā ar tēvu princi Viljamu un ķircinādams māsu princesi Šarloti. Tieši tāpēc nav nekāds brīnums, ka Džordžs pavisam nesen nācis klajā ar vēl nedzirdētu segvārdu.

Saskaņā ar medija The Sun sniegto informāciju, princis Džordžs un princese Šarlote brīvdienas pavadījuši vecmāmiņas Šarlotes Midltones mājā, kur rotaļājoties mājas pagalmā, Džordžs kārtējo reizi pārsteidzis. Brīdī, kad gar māju gājusi kāda sieviete pastaigā ar savu suni, princis Džordžs piesteidzies to paglaudīt. Neskatoties uz to, ka sieviete princi atpazinusi, viņa pieklājīgi pajautājusi kāds tad ir jaunā cilvēka vārds?

Atbilde pārsteidza un raisīja neviltotus smieklus, jo mazais Džordžs sievietei ar lielu smaidu uz lūpām esot teicis: “Cilvēki mani sauc par Ārčiju!”

Nevienam nav skaidrs, kādēļ Džordžs sevi tā nosaucis, lai gan bērni bieži mēdz izdomāt sev segvārdus. Turklāt, tas pat ir jauki, it īpaši, ja tas raisa siltu smaidu apkārtējos. Tāpēc, lai būtu princis Ārčijs!