Kokteilis
Apbrīno

Pārsteigums: Karaliene Elizabete II uzskatījusi, ka Keita Midltone dara nepietiekami0


Keita Midltone
Keita Midltone
Foto – AFP

Aplūkojot šo attēlu, acīmredzami šķiet, ka Keitas Midltones un karalienes Elizabetes II savstarpējās attiecības ir lieliskas:

Foto: RS/SCANPIX/LETA

Diemžēl ne vienmēr dāmu attiecības tādas bijušas. Ņemot vērā faktu, ka karaliene Elizabete nebija labās domās par Keitu laika periodā, kad princis Viljams sāka ar viņu satikties. Fils Dampiers, kurš bijis karaliskās ģimenes reportieris vairāk nekā 20 gadus, medijam Express paziņojis, ka karaliene ilgu laiku izturējusies ļoti kritiski pret Keitu Midltoni, jo uzskatījusi, ka viņa nespēs iejusties karaliskajā ģimenē un strādāt pietiekami produktīvi ģimenes labā.

Pat pēc 9 gadiem attiecībās ar princi Viljamu, karaliene turpināja uzskatīt, ka Keita joprojām karaliskās ģimenes labā darīja ļoti maz. Karaliene pat norādījusi uz to, ka tieši šī iemesla dēļ viņai bija grūti iejusties karaliskajā ģimenē. Turpretī jau ziņots, ka karaliene Elizabete II Meganu Mārklu ģimenē pieņēmusi jau kopš pirmās dienas, un izrādījusi īpašu uzticību, novērtējot viņas ieguldījumu karaliskās ģimenes labā.

Lai cik aizvainojoši tas izklausītos attiecībā pret Keitu Midltoni, karaliene centās pasargāt princi Viljamu, un bija reālistiska norādot uz to, cik daudz pienākumu un atbildības jāuzņemas prinča Viljama topošajai sievai, lai varētu kļūt par karaliskās ģimenes locekli.

Tikai šobrīd, kad pagājuši daudzi gadi, Keita ir kļuvusi par ļoti nozīmīgu karaliskās ģimenes locekli. Viņa uzņēmusies daudzus karaliskās ģimenes pienākumus, un aktīvi piedalās karaliskās ģimenes pasākumos. Nemaz nerunājot par to, ka viņa princim Viljamam dāvājusi trīs lieliskus bērnus. Turklāt klīst baumas, ka Keita ir gaidībās ar ceturto mazuli.

LA.lv