Kokteilis
Apbrīno

Pārsteigums! Izrādās Meganai Mārklai ir īpašas attiecības ar Dievu0

Foto: VIda Press

Pavisam nesen pieci labākie Meganas Mārklas draugi žurnālam People sniedza unikālu interviju, kurā centās aizstāvēt hercogieni, norādot, ka mediji izplata neiedomājami daudz nepatiesas un negatīvas informācijas par Saseksas hercogieni Meganu Mārklu. Turklāt, viens no viņas draugiem pastāstījis par Mārklas reliģisko pārliecību.

Izrādās, ka Megana Mārkla, kura pirms kāzām ar princi Hariju, kristīta baznīcā Anglijā, ir ļoti reliģioza un bieži skaita lūgsnas. Viena no viņas labākajām draudzenēm žurnālam atklājusi, ka Megana ir ļoti ticīga, viņa tic augstākam spēkam. “Mēs bieži lūdzamies un meditējam kopā. Viņai vienmēr ir bijušas ļoti ciešas attiecības ar Dievu, it īpaši tagad, kad Mārkla ir grūtniecības pēdējā trimestrī.”

Turklāt arī pārējie intervijas sniedzēji piebilduši: “Mēs joprojām varam būt modernas sievietes, pārstāvēt feminisma kustību un būt stipras mātes. Taču tas nemazina mūsu kristīgo pārliecību.”

Neilgi pēc Meganas Mārklas un prinča Harija kāzām tika publiskotas baumas par to, kā sieviete, kura nav reliģioza un netic Dievam, var laulāties baznīcā. Tad kāda no Meganas draudzenēm intervijā atklājusi: “Nespēju iedomāties neko muļķīgāku par šīm baumām. Ja vien sabiedrība zinātu, cik garīgas, cieņpilnas un nopietnas attiecības Meganai ir ar Dievu. Dienu pēc kāzām es viņai jautāju, kā viņa spēja būt tik mierīga? Taču viņai izjuta lielu cieņu pret arhibīskapu Velbiju, kas viņu salaulāja ar princi Hariju. Turklāt viņa atbildēja pavisma vienkārši – stāvot pie altāra, tur biju es, tur bija Harijs un tur bija arhibīskaps. Tajā brīdī mani neuztrauca tas, ko par mani domās cilvēki. Viņa vienkārši izbaudīja un izdzīvoja mirkli bez jebkāda satraukuma un bailēm.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: par Latvijas Jauniešu galvaspilsētu atzīta Daugavpils
7 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
5 gardas un veselīgas vasaras veltes: vērtīgas gan skaistumkopšanai, gan ēdienkartei
8 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Apmaini laicīgi POSITIVUS festivāla aproci “Alfā”
8 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IE
Ināra Egle
Latvijā
LPA nesteidz atbalstīt apriņķus un “paņem pauzi” līdz augusta vidum
16 minūtes
LE
LETA
Pasaulē
Ugunsgrēkā vasaras nometnē Krievijā gājuši bojā 4 bērni
1 stunda
LE
LETA
Dabā
Jau rīt temperatūra paaugstināsies līdz +27 grādiem
2 stundas
LE
LETA
Ekonomika
Reiram būs jālemj par mutisku aizrādījumu VID vadītājai Jaunzemei. Ministrija skaidro iemeslus
34 minūtes
LA
LA.LV
Latvijā
Notikusi laupīšana restorānā Mežaparkā
3 stundas