Vai esi pazīstams ar to maldinošo sajūtu, kad liekas, ka esi pilnīgi pārliecināts par kādu un pazīsti viņu, taču beigās izrādās, ka par šo cilvēku nezini pilnīgi neko? Tad nu ir pienācis laiks pastāstīt par princi Hariju. Izrādās, arī viņam ir savi mazie noslēpumi, kā piemēram tas, ka viņa īstais vārds patiesībā nemaz nav Harijs.

Neskatoties uz to, ka visa pasaule viņu pazīst kā princi Hariju, izrādās, ka viņa patiesais vārds ir Henrijs. Un būsim godīgi – Harijs nebūt neskan tāpat kā Henrijs.

Harijs ir dzimis kā Velsas princis Henrijs. Turklāt viņa pilnais vārds ir Henrijs Čārlzs Alberts Dāvids, un neviens no tiem nav Harijs. Vēl jo vairāk, izdevums People weekly 1984. gadā paziņoja, ka karaliskajā ģimenē piedzimis jauns mantinieks, prinča Viljama brālis princis Henrijs.

2017. gada 27. novembrī, brīdī, kad tika oficiāli paziņots par prinča Harija un Meganas Mārklas saderināšanos, Klarensu nams oficiālajā ziņojumā minējis prinča Harija īsto vārdu: Viņa karaliskā augstība Velsas princis Henrijs un Megana Mārkla ir saderinājušies.


Ja tomēr šobrīd esi neizpratnē, un nezini kā turpmāk dēvēt princi: par Hariju vai Henriju, satraukumam nav pamata. Izrādās, ka princim pieaugot, Čārlzs un Diāna nolēmuši, ka vārds Harijs viņiem patīk labāk kā Henrijs, tāpēc viņi paši princi sākuši saukt par Hariju.