Princis Čārlzs šomēnes atzīmēja savu 70 dzimšanas dienu. Šī apaļā jubileja daudziem cilvēkiem visā pasaulē bija ļoti priecīgs notikums galvenokārt tāpēc, ka Kensingtonas pils publiskoja krāšņas karaliskās ģimenes fotogrāfijas. Tostarp arī jaunākā karaliskās ģimenes locekļa – prinča Luisa attēlus.

Foto – LETA/AFP

Jāatzīst, ka prinča Čārlza lielā jubileja lika uzdot vienu nopietnu jautājumu: princim Čārlzam apritēja jau 70 gadi, kāpēc viņš vēl aizvien ir prinča statusā? Cik ilgi vēl būs jāgaida, kad princis Čārlzs kļūs par karali? Saskaņā ar jaunāko medijiem sniegto informāciju, atbilde ir neskaidra.

Foto – EPA/LETA

The Daily Mail ziņo, ka saskaņā ar karaliskās ģimenes preses sekretāra pausto informāciju situācija dotajā mirklī ir tāda, ka šobrīd 92 gadus vecā karaliene Elizabete II vēl nevēlas atkāpties no troņa un savu pienākumu pildīšanas. Acīmredzot karaliene ir priecīga par popularitāti, ko karaliskajai ģimenei nesusi jaunā paaudze.

Foto: AFP (LETA)

Ziņots, ka karaliene tuvākajā laikā arī negrasās atteikties no troņa, jo redz, kā spēj darboties viņas mazdēli – princis Viljams ar sievu Keitu Midltoni un princis Harijs ar sievu Meganu Mārklu. Turklāt, princese Šarlote jau 3 gadu vecumā zina, kā uzvesties sabiedrībā un kāda ir karaliskās ģimenes uzvedības etiķete. Iespējams, šobrīd redzot savu mazbērnu darbu, karaliene Elizabete saskata veidu, kā atteikties no atsevišķu troņa pienākumu pildīšanas, taču saglabāt vietu tronī, lai pēcāk to nodotu, iespējams, jau mazmazbērniem.

Prinča Viljama sieva Keita Midltone un mazā princese Šarlote. Foto: EPA (LETA)

Avots arī ziņojis, ka karaliene ir sajūsmināta par prinča Harija un Meganas Mārklas gaidāmo mazuli un jaunās ģimenes darba spējām. Tāpat viņa augsti novērtē princeses Šarlotes talantus 3 gadu vecumā, komunicējot ar augstām amatpersonām un diplomātiem. Neskatoties uz princeses vecumu, viņa jau zina, kā uzvedās īstas karaļnama dāmas.

Karaliene Elizabete kopā ar savu jaunāko mazdēlu - princi Hariju un viņa sievu Meganu Mārklu, šī gada jūlijā. Foto: Scanpix

Izskanējušas baumas, ka karalienes Elizabete II troni saglabāšot līdz pat 101 gada vecumam, tāpēc, iespējams, princim Čārlzam vienkārši jābūt pacietīgam. Vai varbūt notiks brīnums, un troni mantos kāds no mazbērniem vai mazmazbērniem?