Kokteilis
Apbrīno

Pārsteidzoši: vai tiešām karalienes Elizabetes II troni mantos princese Šarlote?0


Karaliene Elizabete II ar tradicionālo troņa runu, kurā noteikti valdības galvenie uzdevumi, šā gada jūnijā Vestminsteras pilī atklāj britu parlamenta kārtējo sesiju, Velsas princim Čārlzam klātesot.
Karaliene Elizabete II ar tradicionālo troņa runu, kurā noteikti valdības galvenie uzdevumi, šā gada jūnijā Vestminsteras pilī atklāj britu parlamenta kārtējo sesiju, Velsas princim Čārlzam klātesot.
Foto – AFP/LETA

Princis Čārlzs šomēnes atzīmēja savu 70 dzimšanas dienu. Šī apaļā jubileja daudziem cilvēkiem visā pasaulē bija ļoti priecīgs notikums galvenokārt tāpēc, ka Kensingtonas pils publiskoja krāšņas karaliskās ģimenes fotogrāfijas. Tostarp arī jaunākā karaliskās ģimenes locekļa – prinča Luisa attēlus.

Foto – LETA/AFP

Jāatzīst, ka prinča Čārlza lielā jubileja lika uzdot vienu nopietnu jautājumu: princim Čārlzam apritēja jau 70 gadi, kāpēc viņš vēl aizvien ir prinča statusā? Cik ilgi vēl būs jāgaida, kad princis Čārlzs kļūs par karali? Saskaņā ar jaunāko medijiem sniegto informāciju, atbilde ir neskaidra.

Foto – EPA/LETA

The Daily Mail ziņo, ka saskaņā ar karaliskās ģimenes preses sekretāra pausto informāciju situācija dotajā mirklī ir tāda, ka šobrīd 92 gadus vecā karaliene Elizabete II vēl nevēlas atkāpties no troņa un savu pienākumu pildīšanas. Acīmredzot karaliene ir priecīga par popularitāti, ko karaliskajai ģimenei nesusi jaunā paaudze.

Foto: AFP (LETA)

Ziņots, ka karaliene tuvākajā laikā arī negrasās atteikties no troņa, jo redz, kā spēj darboties viņas mazdēli – princis Viljams ar sievu Keitu Midltoni un princis Harijs ar sievu Meganu Mārklu. Turklāt, princese Šarlote jau 3 gadu vecumā zina, kā uzvesties sabiedrībā un kāda ir karaliskās ģimenes uzvedības etiķete. Iespējams, šobrīd redzot savu mazbērnu darbu, karaliene Elizabete saskata veidu, kā atteikties no atsevišķu troņa pienākumu pildīšanas, taču saglabāt vietu tronī, lai pēcāk to nodotu, iespējams, jau mazmazbērniem.

Prinča Viljama sieva Keita Midltone un mazā princese Šarlote.
Foto: EPA (LETA)

Avots arī ziņojis, ka karaliene ir sajūsmināta par prinča Harija un Meganas Mārklas gaidāmo mazuli un jaunās ģimenes darba spējām. Tāpat viņa augsti novērtē princeses Šarlotes talantus 3 gadu vecumā, komunicējot ar augstām amatpersonām un diplomātiem. Neskatoties uz princeses vecumu, viņa jau zina, kā uzvedās īstas karaļnama dāmas.

Karaliene Elizabete kopā ar savu jaunāko mazdēlu – princi Hariju un viņa sievu Meganu Mārklu, šī gada jūlijā.
Foto: Scanpix

Izskanējušas baumas, ka karalienes Elizabete II troni saglabāšot līdz pat 101 gada vecumam, tāpēc, iespējams, princim Čārlzam vienkārši jābūt pacietīgam. Vai varbūt notiks brīnums, un troni mantos kāds no mazbērniem vai mazmazbērniem?

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: talantīgā dziedātāja Linda Leen savaldzina klausītājus un skatītājus Rīgas centrā
6 stundas
BM
Barba Meija
Kokteilis
Gluži kā burves: TOP 5 zodiaka zīmju pārstāves, kas ir vislieliskākās saimnieces
23 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: cik labs grāmatu pazinējs tu esi – vari nosaukt šo 18 grāmatu pareizos nosaukumus?
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

OZ
Olafs Zvejnieks
Ekonomika
Kam ticēt – realitātei vai solījumiem? Ekskluzīva saruna ar “PNB Bankas” vienu no īpašniekiem, miljardieri Rodžeru Tamrazu
Ekskluzīvi 2 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
Pētījumā atklāj, kur Latvijā dzīvot ir dārgi
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Ministru viedokļiem daloties, valdība vēl nepieņem lēmumu par LU rektoru
56 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Atsavinās trīs Sprūdam un viņa ģimenei piederošos zemesgabalus Skanstē
1 stunda
MA
Māris Antonevičs
Pasaulē
Māris Antonevičs: Krievi vairs negrib Štirlicu
7 stundas