Kokteilis
Mīli

Pārsteidzoši precīzs TESTS: izraudzītais pāris pateiks, ko vēlas jūsu sirdis un dvēsele0

Kolāža: kokteilis.lv

Ļoti ātrs tests! Rezultāti pārsteidz ar savu precizitāti. Liekas, vienkāršāk vairs nevar. Bet cilvēki, kas izpildījuši testu, apstiprina rezultātu ticamību! Un es esmu starp tiem!
Parasti es diezgan skeptiski izturos pret šāda veida testiem, bet pēc tam, kad izpildīju šo testu, nevaru to saukt par meliem! Domājiet, ka sevi pazīstat par visiem 100%? Es arī tā domāju…

Mīlestība – iedvesmojoša sajūta, kas spēj padarīt cilvēku labāku un atklāt viņā daudz talantu. Cilvēku, kas to izjutis, viennozīmīgi var saukt par laimīgu. Tomēr nereti, izjūtot mīlestību, esam neaizsargāti, un ļoti bieži tas kļūst par problēmu avotu attiecībās. Šodien piedāvājam vienkāršu asociatīvu psiholoģisko testu, kas parādīs iemeslu, kāpēc jūsu personīgajā dzīvē veidojas dažas problēmas.

Jūs uzzināsiet, kāda rīcība var kļūt par traucēkli personīgajai laimei. Kas ir jūsu “Ahileja papēdis””?

Un tā, jūsu priekšā ir vairāku pāru attēli. Gribētos ticēt, ka visi ir iemīlējušies. Aplūkojiet tos un izvēlieties to attēlu, kas jūs aizrauj, ieintriģē vai iepatīkas visvairāk.
Dažas sekundes pārdomājiet, kādu izvēli veikt, un tālāk izlasiet aprakstu. Neaizmirstiet arī dalīties komentāros, vai jūs piekrītat testa rezultātiem.

Tagad sāksim eksperimentu.

1. Pāris
Lai pa īstam mīlētu otru cilvēku, jums vispirms jāiemīl sevi. Jūs esat satriecošs un ļoti interesants cilvēks. Jūsu dvēsele ir noslēpums, kuru gribas atklāt. Tāpēc pacentieties iegūt lielāku pārliecību, bet mazāk klausieties kritikā, un neesiet pārlieku neobjektīvi un prasīgi pret sevi. Drīz jūs redzēsiet, kā jūsu mīlas lietas iet augšup.

2. Pāris
Jūsu mīlestība vienmēr ir spilgta un ugunīga. Bet ļoti bieži tas netiek novērtēts, jo jūs to dāvājat nepareizajiem cilvēkiem. Sniegt mīlestību otram cilvēkam bez nosacījumiem noteikti ir labi, bet tas nedrīkst jūs maldināt. Neļaujiet nevienam pret sevi izturēties necienīgi vai sēdēt uz kakla. Iemācieties izprast cilvēkus.

3. Pāris
Reiz jūsu sirds ir bijusi ievainota, un jums nodarīts daudz sāpju. Kopš tā laika jūs ar piesardzību izturaties pret apkārtējiem un nekad neatklājaties pilnībā. Jā, mūsu pasaulē ir daudz sliktu cilvēku, bet vienlaikus ir arī daudz labu. Ļaujiet sev atvērties. Tas būs impulss jauniem sasniegumiem visās dzīves jomās.

4. Pāris
Jums ir augstas prasības pret citiem. Šī iemesla pēc bieži rodas konflikti. Protams, nevajag piekrist kaut kam mazāk, nekā jūs esat pelnījusi, bet tajā pašā laikā jums būtu jābūt atvērtai, lai uzzinātu kaut ko jaunu un pārsteidzošu. Ļaujiet cilvēkiem pierādīt sevi. Nevērtējiet viņus pārāk stingri. Ticiet man, viņi jūs pārsteigs.

5. Pāris
Jūs esat apzinīga persona, kas nekad neaizmirst par citiem. Patiesībā tā ir viena no jūsu stiprajām pusēm… parasti. Bet, kad runa ir par mīlestību, jums jāatzīst, ka dažreiz jūs pārkāpjat visas robežas. Jūs burtiski smacējat savu partneri ar savu mīlestību. Viņš vai nu aizbēgs, vai kļūs par bezpalīdzīgu bērnu.

6. Pāris
Jūs esat romantisks cilvēks, kurš dzīvo sarežģītā pasaulē, kur nebūt ne visiem cilvēkiem ir pozitīva attieksme pret šādām smalkām un jūtīgām personībām. Saglabājiet mīlestību savā sirdī, un neļaujiet ļaunām mēlēm to no turienes padzīt. Izturiet triecienu. Lai jūsu mīlestība kļūst par jūsu iedvesmas avotu.

Kolāža: kokteilis.lv
LA.lv