Saseksas hercogienes Meganas Mārklas eleganto kāzu kleitu, kuru viņas īpašajai dienai darinājis modes nams Givenchy, britu karaļnama fani salīdzina ar aktrises un dziedātājas Dženiferas Lopesas kleitu, kurā viņa bija tērpusies 2011. gadā filmā “Kāzu rīkotāja”.

Vai tiešām dizaineri būtu iedvesmojošies no tādas klasikas un centušies “kopēt” Lopesu? Vērīgākie pat saskatījuši līdzību gan atkailinātajos plecos, gan kleitas piegriezumā un pat plīvurā. Taču Givenchy dizainere Klāra Veita Kellere aizstāvoties norāda, ka hercogienes kleitai izmantots klasisks dizains un Dženifera Lopesa noteikti nebija pirmā, kas tādu valkājusi un Megana Mārkla noteikti nebūs pēdējā.

Tāpat Givenchy vadošā dizainere atzinusi, ka tieši modes nama klasiskā pieeja un izsmalcinātais stils ir bijis iemesls tam, kāpēc hercogiene izvēlējusies šo zīmolu. Savukārt pirmajai dejai jaunais vīrs un sieva kāzu dienā izvēlējās Vitnijas Hjūstones 1987. gadā izdoto skaņdarbu “I want to dance with somebody”, kuru kādā no intervijām Megana nodēvējusi par savu “laimīgo dziesmu”.

Kadrs no filmas “Kāzu rīkotāja” (2001) – aktrises Dženiferas Lopeses kāzu kleita:

Foto: Ekrānuzņēmums
Dženifera Lopesa filmā "Kāzu rīkotāja" (2001) Foto: Ekrānuzņēmums

Megana Mārkla un princis Harijs savā kāzu dienā šogad:

Foto: AFP (LETA)
Princis Harijs un Megana Mārkla savā kāzu dienā. Foto: AFP (LETA)

Vitnijas Hjūstones dziesma “I want to dance with somebody”: