Kokteilis
Mīli

Pāris vai nepāris? Kāds vīrietis vajadzīgs katrā zodiaka zīmē dzimušai sievietei0

Foto – Fotolia

Sieviete Auns

Dažādu zodiaka zīmju sievietēm ir savs vīrieša tipāžs, savs ideāls, pēc kura viņa vienmēr tiecas un dažkārt arī atrod. Palūkosimies, ko tad patiesībā vīriešos meklē sievietes un ar kuru zodiaka zīmju vīriešiem viņām veidojas saderīgākā un nesaderīgākā savienība.

Sievietes Auni ir spēcīgas un tiešas. Viņām izteikti attīstīta neatkarības sajūta. Turklāt viņas ir stabilas un visās darbībās loģiskas. Šīm dāmām vienmēr piemīt vēss prāts. Viņas ir gatavas uz visu, ko tām gatavo liktenis, nav svarīgi labu vai sliktu.

Pāris:
Vēzis: Vēži vīrieši ir apburoši. Viņu enerģija piesaista sievietes Aunus. Vēži gūst patiesu gandarījumu no attiecībām ar sarežģītajām sievietēm Auniem un cenšas izdarīt visu iespējamo, lai viņu iemīļotā būtu apmierināta.

Zivis: Zivis vīrieši labi saprot sieviešu Aunu dabu. Uz Zivīm vīriešiem vienmēr var paļauties.

Nepāris:
Dvīņi: Neļaujiet Dvīņiem sevi apmuļķot! Iespējams, starp jums sākumā uzplaiksnīs kaisle, taču vīrieši Dvīņi ir pārmērīgi emocionāli nosvērtajām sievietēm Auniem.

Lauva: Vīriešu Lauvu dominance izraisa nepatiku neatkarīgajās sievietēs Aunos. Šīs divas zīmes nekad neizveidos kopēju laimi.

Sieviete Vērsis

Sievietes Vērši gūst patiesu gandarījumu no grezniem priekšmetiem. Viņas ir uzticamas draudzenes un partneres. Vienlaikus sievietē Vērsī vienmēr saglabājas noslēpums, ko vīrieši cenšas atminēt.

Pāris:
Vērsis: Sievietei Vērsim viņas pašas zīmes vīrietis var kļūt par īstu radniecīgu dvēseli. Abiem ir visas izredzes izveidot stipru savienību.

Vēzis: Vēži vīrieši lieliski saprot sieviešu Vēršu jūtīgo dabu. Abi brīnišķīgi papildina viens otru enerģētiskajā līmenī.

Nepāris:
Lauva: vīrietis Lauva pret sievieti Vērsi ir pārmērīgi prasīgs. Lauvām vīriešiem ātri apnīk sievietes Vērša vienveidīgais dzīves gājums, bet sievietes Vērši nogurst no tā, ka vīrieši Lauvas tās pastāvīgi steidzina.

Strēlnieks: Sievietēm Vēršiem apriori nevar būt nekas kopējs ar vīriešiem Strēlniekiem. Viņa ir pārāk atslābusi, bet viņš pārlieku piezemēts un sasprindzis.

Sieviete Dvīnis

Sievietes Dvīņi ir sapņainas un romantiskas. Dzīve pret viņām ir labvēlīga, tāpēc viņas ir pilnas uzticības un mīlestības. Sievietes Dvīņi ir draudzīgas un dievina piedzīvojumus. Cilvēkiem viņas patīk, un šīs dāmas visur var atrast draugus.

Pāris:
Vēzis: vīrieši Vēži atrodas patiesas mīlestības meklējumos, bet sievietes Dvīņi ir tieši tās, kas šo mīlestību var viņiem sniegt. Abi saprotas no pusvārda.

Svari: Sieviete Dvīņi un vīrietis Svari lieliski papildina viens otru – viņa ir elastīga, viņš neatkarīgs. Abi nekad nenogurs viens no otra.

Nepāris:
Skorpions: Sieviete Dvīņi ir pārāk atslābusi un vieglprātīga skarbajam vīrietim Skorpionam, kurš ir pārāk greizsirdīgs. Dvīņiem patīk stabilitāte, nevis jūtu vulkāns.

Jaunava: vīrietis Jaunava ir pārāk mierīgs sievietei Dvīņiem. Viņa emociju trūkums sievieti var izvest no pacietības.

Sieviete Vēzis

Sieviete Vēzis ir ambicioza, bet vienlaikus labvēlīga pret apkārtējiem. Šī dāma ir ārkārtīgi emocionāla un jūtīga, un tas arī piesaista cilvēkus. Sievietei Vēzim piemīt izcila humora izjūta un viņai patīk smīdināt citus.

Pāris:
Svari: vīrieši Svari ir stabili un pārliecināti par sevi. Viņi dod priekšroku līdzsvaram starp personīgo un profesionālo dzīvi. Vīrietis Svari ir ideāli piemērots sievietei Vēzim, kas ciena viņa uzticamību un pārliecinātību.

Vērsis: vīrietis Vērsis ir stabils un piezemēts. Taču viņš prot uzjautrināt sievieti Vēzi un sniegt tādas emocijas, kādas viņai vajadzīgas.

Nepāris:
Skorpions: vīrietis Skorpions sievietei Vēzim ir pārāk uzstājīgs un kaislīgs. Abu pārmērīgā greizsirdība neļaus izveidot stabilas attiecības.

Jaunava: Gan vīrietis Jaunava, gan sieviete Vēzis kautrējas paust savas jūtas. Nepieciešamās saziņas trūkums ar laiku izraisīs īstu mīlestības katastrofu.

Sieviete Lauva

Sievietei Lauvai ir uzpūsts ego, ko viņa brīnišķīgi zina. Šai dāmai patīk, kad viņu apbrīno. Kad sieviete Lauva atrod savu otro pusīti, viņa kļūst neticami uzticīga. Vīriešiem viņa dod spēkus jauniem sasniegumiem.

Pāris:
Dvīņi: vīrietis Dvīņi ir džentlmenis ar labu sirdi, kas spēj sniegt sievietei Lauvai patiesu mīlestību. Viņš apbrīno sievietes Lauvas stingro raksturu un mērķtiecību.

Skorpions: vīrietis Skorpions attiecībās ar sievieti Lauvu nekad nedominē. Abi izturas viens pret otru kā līdzvērtīgi partneri. Ja reiz izveidojuši savienību, viņi nekad nešķiras.

Nepāris:
Ūdensvīrs: vīrietis Ūdensvīrs sievietei Lauvai ir pārāk brīvību mīlošs. Sievietei Lauvai vajadzīgs, lai kāds par viņu iestātos un nekad nenodotu. Ūdensvīrs vajadzīgajā brīdī, visticamāk, nebūs blakus vai lidināsies mākoņos.

Mežāzis: vīrieša Mežāža brīvību mīlošā daba nesader kopā ar sievietes Lauvas mērķtiecību. Attiecībās ar sievieti Lauvu nepieciešams pielāgoties zināmai sistēmai, ko vīrietis Mežāzis nekad nebūs ar mieru darīt.

Sieviete Jaunava

Sieviete Jaunava vienmēr lidinās savās domās. Viņa ir prātīga un mierīga. Dvēseles dziļumos sieviete Jaunava ir ļoti ievainojama, taču mēģina to noslēpt. Jaunavu ir grūti atminēt, taču – ja reiz jums tas izdosies, viņa būs jūsu uz mūžiem.

Pāris:
Svari: vīrietis Svari stingri seko saviem principiem. Ja viņam ir iepatikusies sieviete Jaunava, viņš neatkāpsies, kamēr nebūs iekarojis viņas sirdi. Vīrietis Svari prot rūpēties. Viņš nekad nesalauzīs sievietes Jaunavas sirdi.

Mežāzis: vīrietim Mežāzim izdodas izvilkt sievieti Jaunavu no viņas čaulas. Viņu nebiedē šīs sievietes noslēpumainā daba. Ja vīrietis Mežāzis iekaros sievietes Jaunavas uzticību, viņa pa īstam atklās viņam savu dvēseli.

Nepāris:
Vēzis: Gan vīrietis Vēzis, gan sieviete Jaunava ir pārmērīgi jūtīgi, kas traucē izveidot stabilas attiecības. Jaunavai piemērotākas ir piezemētākas zīmes.

Zivis: Gan vīrietis Zivis, gan sieviete Jaunava ir pārmērīgi pieticīgi un padevīgi. Abi nekad nevarēs izveidot stipras attiecības.

Sieviete Svari

Sieviete Svari zina, ko vēlas un nekad neatkāpsies, kamēr nebūs dabūjusi savu. Loģiska un nosvērta. Nekad nesamierināsies ar mazumiņu. Viņa ir piezemēta un komunikabla.

Pāris:
Strēlnieks: vīrietis Strēlnieks ir pilnīgs pretstats sievietei Svariem, taču tieši tas viņus satuvina. Viņš ir kā Alfa, viņa – kā Omega. Abi kopā jūtas ļoti harmoniski.
Lauva: vīrietis Lauva un sieviete Svari ir īstas radniecīgas dvēseles. Viņi lieliski papildina viens otru.

Nepāris:
Mežāzis: vīrietis Mežāzis ir pārāk nedisciplinēts mērķtiecīgajai sievietei Svariem. Mežāža brīvības mīlestībā viņa saskata slinkumu. Kaisle starp abiem var ātri iedegties un tikpat strauji noplakt.

Zivis: Sievietes Svari nevar paciest jutīgos vīriešus Zivis. Savukārt sieviete Svari vienmēr ir tieša, bet vīrieti Zivis tas izved no pacietības.

Sieviete Skorpions

Sieviete Skorpions ir ļoti emocionāla, greizsirdīga un vienlaikus kaislīga. Viņa no vīriešiem prasa daudz. Apveltīta ar asu mēli. Sieviete Skorpions ir ļoti stipra, taču – ja jums izdosies viņu iekarot, jūs esat veiksminieks!

Pāris:
Mežāzis: Pacietība un prasme domāt kritiskās situācijās, kas piemīt vīrietim Mežāzim, iekaro sievietes Skorpiona sirdi. Abi izbauda viens otrs sabiedrību.

Lauva: vīrieti Lauvu piesaista kaislīgās sievietes Skorpioni. Šo dāmu sabiedrībā viņi jūtas kā savā šķīvītī.

Nepāris:
Skorpions: divu Skorpionu attiecības var izvērsties īstā karā. Citām zodiaka zīmes nav raksturīgs tāds kaislību izvirdums. Galu galā attiecības var beigties ļoti bēdīgi.

Dvīņi: vīrietis Dvīņi ir pārāk romantisks sievietei Skorpionam, lai gan viņš sajūsminās par šo kaislīgo dāmu.

Sieviete Strēlnieks

Sieviete Strēlnieks nebaidās ne no kā. Viņa dievina brīvību un piedzīvojumus. Tā ir īsta sieviete-drāma. Viņa vienmēr seko savai sirdij, lai kur tā arī nevestu. Kad runa ir par mīlestību, viņa meklē sabiedroto, kas dalīsies ar viņu centienos iekarot pasauli.

Pāris:
Auns: vīrieša Auna un sievietes Strēlnieka uzskati sakrīt, viņi skatās vienā virzienā. Abiem patīk jautrība un viņi viegli aizraujas. Viņu attiecības ir pilnas mīlestības un prieka.

Ūdensvīrs: vīrietis Ūdensvīrs vienmēr palīdz sievietei Strēlniekam augt kā personībai. Viņš atbalsta viņas vēlmi pēc piedzīvojumiem, un abi izbauda kopējo dzīvi.

Nepāris:
Vērsis: vīrietis Vērsis un sieviete Strēlnieks ir divi pretpoli, kad runa ir par mīlestības attiecībām. Vīrietis Vērsis ir pārāk piezemēts sievietei Strēlniekam, kas lidinās mākoņos.
Jaunava: vīrietim Jaunavai ir nepieciešama stingra dzīves kārtība. Nedod Dievs, novirzīties no kursa. Sievietei Strēlniekam tas neder, viņa ir pārāk aizņemta, lai sekotu dzīves gaitai.

Sieviete Mežāzis

Sievietei Mežāzim ir izcila humora izjūta. Viņa var būt nopietna un sevī noslēgusies, bet vienlaikus pacietīga un īsta problēmu risināšanas lietpratēja. Sieviete Mežāzis spēj uz situāciju paskatīties no malas un ieraudzīt tās risināšanas vai apiešanas ceļus.

Pāris:
Zivis: Pirmajā acu uzmetienā šķiet, ka šis pāris neder viens otram. Taču sieviete Mežāzis brīnišķīgi līdzsvaro vīriešus Zivis, nodrošinot sev un partnerim pārliecinātību un stabilitāti. Vīrietis Zivis savukārt ienes nedaudz jautrības sievietes Mežāža nopietnajā dzīvē

Jaunava: vīrietis Jaunava un sieviete Mežāzis ir divas radniecīgas dvēseles. Tām ir labi kopā vienam ar otru, lai gan vīrietis Jaunava dažkārt var izdarīt vai pateikt kaut ko tādu, kas neiekļaujas sievietes Mežāža rāmjos.

Nepāris:
Lauva: sievieti Mežāzi kaitina vīrieša Lauvas neprognozējamība. Vīrietim Lauvam patīk būt uzmanības centrā, sieviete Mežāzis savukārt to uzskata par slimīgu patmīlību. Praktiskā sieviete Mežāzis ir pārāk vēsa karstasinīgajam vīrietim Lauvam.

Auns: vīrietis Auns bezrūpīgi peld pa straumi, bet sieviete Mežāzis ir mērķtiecīga un zina, ko vēlas. Šai dāmai vajadzīgs partneris, kas spēj fokusēties uz nākotni. Vīrietis Auns tam ir pārāk aizņemts – viņam priekšā ir jauns piedzīvojums!

Sieviete Ūdensvīrs

Sieviete Ūdensvīrs vienmēr virzās uz priekšu. Šī dāma ir radoša personība, kas tiecas pēc pilnveidošanās. Viņai nepatīk sēdēt, rokas klēpī salikušai. Tomēr sievietes Ūdensvīri neprot izrādīt savas patiesās jūtas. Viņas ciena savu brīvību un iespēju rīkoties, kā vēlas. Ciest nevar, ja viņām kāds norāda, ko darīt.

Pāris:
Svari: vīrietis Svari lieliski papildina sievieti Ūdensvīru. Abiem patīk komunikācija. Vīrietis Svari sievietē Mežāzī ciena radošuma garu un prātu. Abi šādā savienībā jūtas komfortabli.

Dvīņi: Šī savienība piesaista apkārtējo uzmanību. Dvīņi, iespējams, ir vienīgā zīme, kas spēj noturēt Ūdensvīru visu dzīvi.

Nepāris:
Skorpions: vīrietis Skorpions ir pārāk greizsirdīgs, kas kaitina brīvību mīlošo sievieti Ūdensvīru. Ar laiku vīrieti Skorpionu sāk izvest no pacietības sievietes Ūdensvīra nepakļaušanās, un viņu savienība sabrūk.
Zivis: vīrietis Zivis ir pārāk prasīgs pret brīvību mīlošo sievieti Ūdensvīru. Sieviete Ūdensvīrs atzīst attiecības, kurās jūtas brīvi un nepiespiesti.

Sieviete Zivis

Sievietes Zivis ir grūti saprast. Viņas ir jūtīgas un emocionālas. Šīs dāmas ir radošas personības. Viņas ir pieticīgas, jaukas un nedaudz vieglprātīgas.

Pāris:
Vēzis: vīrietis Vēzis un sieviete Zivis ir uz viena viļņa. Viņi paši brīnās, cik lielā mērā papildina viens otru. Vīrietis Vēzis ir aizstāvis, bet sievietei Zivīm tas tik ļoti ir nepieciešams.

Mežāzis: vīrietis Mežāzis sazemē mākoņos lidojošo sievieti Zivis, sniedz tai atbalstu. Vīrietis Mežāzis ir sajūsmināts par dāmas jūtīgo dabu, bet viņa dievina vīrieša gudrību un pārliecinātību.

Saistītie raksti

Nepāris:
Dvīņi: vīrietis Dvīņi ir pārāk tiešs ievainojamajai sievietei Zivīm. Sievietei Zivij labāk piemērotas tikpat jūtīgas un romantiskas zīmes, kā viņa pati.

Svari: Vīrietis Svari ir pārāk piezemēts sievietei Zivīm. No asarām šādās attiecībās neizvairīties. Raudās, protams, Zivis.

Avots: “misstits.ru”

LA.lv