Kokteilis
Iekārto

Pārdošanā izlikta “visseksuālākā” māja kino vēsturē0

Publicitātes foto

Samaksājot 16,9 miljonus ASV dolāru, iespējams iegādāties savrupmāju – Šāronas Stounas un Maikla Duglasa varoņu satikšanās vietu Kalifornijā leģendārajā Pola Verhovena filmā – erotiskajā trillerī „Pamatinstinkts”.

Filmā lepnais īpašums ar skatu uz jūru vietā ar nosaukumu „Carmel By the Sea” pieder Šāronas Stounas atveidotajai varonei – liktenīgajai pavedinātājai, kriminālromānu rakstniecei Ketrīnai Tremelai.

Reālajā dzīvē īpašuma, kas izvietots Klusā okeāna krastā, patiesais saimnieks bija slavenais uzņēmējs un piedzīvojumu meklētājs Stīvs Fosets. Amerikāņu avantūrists Stīvs Fosets 2002. gadā kļuva par pirmo cilvēku pasaules vēsturē, kam vienatnē sudrabotajā gaisa balonā „Spirit of Freedom” bija izdevies aplidot apkārt pasaulei.

Diemžēl 2007. gadā Fosets bez vēsts pazuda, viens pats veicot lidojumu vienmotora privātajā lidmašīnā virs Nevadas tuksneša, ASV. Savrupmāja nekustamā īpašuma tirgū nonāca, kad pērn mūžībā devās miljonāra sieva Pegija.

Portāls sf.curbed.com informē, ka 12 000 kvadrātmetru lielo māju Fosetu laulātais pāris iegādājās 1997. gadā – piecus gadus pēc filmas „Pamatinstints” iznākšanas uz lielajiem ekrāniem.

Mājā ir 5 guļamistabas, 9 vannasistabas, 12 kamīni, bet pa logiem paveras neatkārtojams skats uz Kluso okeānu. Tur ir arī divas plašas virtuves ar marmora apdari, liels āra baseins un milzīga divstāvīga bibliotēka.

LA.lv